Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uniwersytet Medyczny w Lublinie: Jedziesz w Bieszczady? Przebadaj się w Cisnej

Lubelscy lekarze w ramach Obozu Społeczno-Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, zorganizowanego przez Urząd Gminy w Cisnej, będą udzielać porad w dniach 08-26.07.2013 r.

Wszyscy chętni, którzy będą chcieli skorzystać z porad specjalistów mają do wyboru dwunastu lekarzy. Jeżeli będziecie w Bieszczadach warto skorzystać z wizyty u: kardiologa, dermatologa, ginekologa, endokrynologa, reumatologa, neurologa, ortopedy, okulisty, laryngologa, urologa, genetyka i lekarza medycyny jamy ustnej.

Gabinety lekarskie znajdują się na terenie Zespołu Szkół w Cisnej (Cisna 58). Rejestracji można dokonać od dnia 3 lipca w sekretariacie Urzędu Gminy w Cisnej lub telefonicznie pod nr 134686338. Dla mieszkańców Gminy Cisna wizyty są bezpłatne. Dla osób spoza gminy opłata za wizytę wynosi 10 zł. Nie wymaga się skierowania od lekarza rodzinnego.

Urząd Giny Cisna zapraszamy również do wykonania badań laboratoryjnych (szeroki zakres) oraz spirometrii (badanie wydolności płuc).

Laboratorium znajduje się w Urzędzie Gminy Cisna. Jest czynne codziennie w godzinach od 8.30 do 11.30. Wykonanie badań laboratoryjnych nie wymaga rejestracji. Koszt badania wynosi 10zł, dodatkowe specjalistyczne badania krwi można wykonać wg cennika Laboratorium Analiz Lekarskich Alab.

Osoby zainteresowane informujemy także o możliwości odbycia bezpłatnego kursu z Pierwszej Pomocy Medycznej z certyfikatem.

Jedną z idei obozu jest ocena czynników ryzyka chorób nowotworowych i profilaktyka tych schorzeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Informujemy, że Kierownikiem Obozu jest prof. dr hab. n. med. Krystyna Lupa-Zatwarnicka.

Komentarze wyłączone