Ul. Wyzwolenia: Zderzenie audi i citroena, jedno z aut stanęło w płomieniach

Całkowicie zablokowana jest ulica Wyzwolenia w Lublinie. Miał tam miejsce wypadek, po którym jedno z aut spłonęło.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 21 na ulicy Wyzwolenia w Lublinie. Na wysokości sklepu ogrodniczego zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący audi mężczyzna, jadąc w kierunku ulicy Głuskiej, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i obracając się zjechało na przeciwległy pas jezdni, zderzając się z nadjeżdżającym z naprzeciwka citroenem.

W wyniku zdarzenia uderzone w tył audi momentalnie stanęło w płomieniach. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące pojazdami zostały przetransportowane do szpitali. Byli to kierowcy obu aut. W chwili obecnej nie jest jeszcze znany stan ich zdrowia.

Po ugaszeniu pojazdu okazało się, że w wyniku zderzenia pojazdów, doszło do rozszczelnienia instalacji LPG. Ulatniający się pod ciśnieniem gaz zapalił się. Jak nas poinformowano, prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków przez kierującego audi.

Ulica Wyzwolenia w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest na objazdy przez ul. Kunickiego. Utrudnienia mogą potrwać do północy.

(fot. lublin112)
2015-10-21 22:39:31

62 komentarze

  1. ja ostatno siedzałem w tym samochodzie sprzedać maliny a teraz 🙁

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew