690 680 960

Ul. Wyzwolenia: Czołowe zderzenie renaulta z autobusem

Dzisiaj wieczorem w Lublinie samochód dostawczy czołowo zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 20 na ulicy Wyzwolenia w Lublinie. Czołowo zderzyły się tam renault kangoo i autobus komunikacji miejskiej. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący kangoo jechał w kierunku ul. Głuskiej zaś neoplan w stronę Majdanka.

Na łuku jezdni kierujący mniejszym pojazdem, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad kierownicą. W pojeździe zblokowały się koła i zjechał on na przeciwległy pas ruchu, skąd nadjeżdżał autobus. Doszło do czołowego zderzenia. Jak wyjaśniał kierowca neoplana, usiłował on jeszcze uniknąć zderzenia, zjeżdżając na pobocze jednak ten manewr się nie udał.

W aucie dostawczym jechały dwie osoby, kierowca i pasażer, w autobusie tylko kierowca. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Teraz trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Konrad -DZIĘKUJEMY!(fot. lublin112)
2014-12-18 22:30:40

11 komentarzy

 1. Tak jest jechać szybciej bo nie zdarzysz

 2. Szczyle w dresach.

 3. Na tym łuku wiele wypadków zderzeń pojazdów było… Jest ograniczenie do 30km/h to ale po o skoro kierowca pojedzie sobie te 80km/h a potem kończy jak widać…

 4. Te renówki to jednak bezpieczne samochody. I młodzi w dresach, co dziwi, mieli zapięte pasy. Na szczęście człowiekowi nic się nie stało (mam na myśli kierowcę MPK).

 5. dr. Bonifacy Kozo -Dłubek

  Kierowcy nic się nie stało i to już jest istny HAPPY END, a szczyle mają nieco mniej wesołe święta.

  Borysie, weź pod łaskawą uwagę, że nie każdy autobus to MPK, czy PKS, a nie każdy samochód osobowy to taksówka

 6. a to nie przypadkiem, samochod tych, co zaopatrują te wszystkie prywatne kioski, w tym na miasteczku akademickim??

 7. ten niby w dresach haha

  do key!!!!!! od chłopaka w zielonej bluzie [****] widzisz tam kogoś w dresach . weź się za jakaś robote a nie ciachasz na społeczniaka parówy [***] wasze komentarze

 8. nie znasz sytuacji nie komentuj

  wtajemniczeni znają stan techniczny tego samochodu, wiedzą też że kierowca to nie szczyl dresiarz, wiec zjedzcie sobie świątecznego siana i dajcie sobie na luz….

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi