Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wajdeloty: Mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

W sobotę wieczorem z trzeciego piętra jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Wajdeloty wypadł mężczyzna. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:30 przy ul. Wajdeloty. Z trzeciego piętra jednego z bloków mieszkalnych wypadł starszy mężczyzna. O wypadku powiadomił służby ratunkowe jeden z mieszkańców, który usłyszał za oknem huk, a następnie zauważył leżącego przed blokiem mężczyznę.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Nieprzytomny, starszy mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze policji ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2016-08-06 22:52:13
(fot. lublin112.pl)

28 komentarzy

  1. Mężczyzna nazywa się Franek Dolas.

  2. Państwowe Ratownictwo Medyczne ambulans P, czyli dosłownie profilaktyczny. Wszystko zwieś na SOR!!!? Tak właśnie wygląda ów ” ratownictwo” w dzisiejszych czasach!

    • A czemu nie zwozić . Czy Sor bez kompletu badań odsyła do domu pacjentów . No nie . Wiec do kogo pretensje ? Nie podoba sie praca na Sor to sie zwolnij

  3. KIEROWNICTWO SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ POWINNO PONIEŚĆ KONSEKWENCJE Z TEGO TYTUŁU , IŻ BALKONY W TYM BLOKU SĄ W OPŁAKANYM STANIE. NIESTETY ŚAM SIĘ O TYM MOGŁEM PRZEKONAĆ OPIERAJĄC SIĘ OSTROŻNIE O BALUSTRADĘ BALKONU. PO PANIE KIEROWNIK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ ONE ( BALKONY ) NI CHU. NIE MAJĄ PIONU , CZY POZIOMU .
    ALEJA GWIAZD

Wiadomości z info112