Ul. Turystyczna: Zderzenie motocykla z autem. Jedna osoba ranna

W czwartek po południu na ul. Turystycznej doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:30 na ul. Turystycznej na wysokości skrzyżowania z ul. Zawieprzycką. Jak nam przekazano motocykl zderzył się z autem osobowym. Kierująca fordem mondeo wyjeżdżała z ul. Zawieprzyckiej w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem, który poruszał się w kierunku Łęcznej.

W tej chwili są duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują ratownicy pogotowia ratunkowego.

Mężczyzna kierujący motocyklem z obrażeniami ciała trafił od szpitala. Nieprzejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku Łęcznej.

Informację o wypadku przekazał nam Czytelnik Borys. Zdjęcia przesłał nam Czytelnik Marcin – Dziękujemy!


(fot. nadesłane – Bartek Sokoluk Dziękujemy)

2014-08-14 16:40:33
(fot. tytułowe Czytelnik Marcin)

13 komentarzy

 1. Trzeba być debilem, żeby wyjechać motocykliście!!!!!!!

  • w zupełności wystarczy być nieostrożnym

  • trzeba być debilem żeby wyprzedzać na skrzyżowaniu i to w dodatku przed przejściem dla pieszych. Na tym skrzyżowaniu często kierowcy z obu stron się zatrzymują i wypuszczają samochody z Zawieprzyckiej, ale jak się jeździ motocyklem to się jest często świętą krową z szacunkiem dla normalnych motocyklistów. W dodatku to nie ford mondeo tylko focus.

  • Nie nadużywaj inwektyw nie mając pojęcia o szczegółach zdarzenia

 2. Nie tylko debilem, ale też być kompletnie bez mózgu. Uderzenie motocykla w samochód to tragedia 🙁

 3. Niech pierwszy z was debili rzuci kamieniem który jest bez winy i nigdy nie wymusił pierwszeństwa

 4. Wyjechać z tej ulicy po południu to dramat . Jeśli któryś kierowca jadący w stronę Łęcznej cię nie wypuści będziesz stać 20 min. Jeżeli zdarzyło to się o godz 16.30 najprawdopodobniej nastąpiła taka sytuacja a motocyklista omijał korek z lewej strony. Taka sytuacja

 5. Dokładnie często tam jest tak jak Bunk pisze. Pewnie omijał samochody stojące w korku lewą stroną, z tym że przed skrzyżowaniem jest ciągła linia jak się nie myle

 6. Skrzyżowanie zawsze wiąże się z zakazem wyprzedzania, ponadto przed skrzyżowaniem jest przejście.

 7. Dobrze Panowie prawicie. Pracuję tam, jak chłopaki z DPD skręcają z miasta i widzą nas wyjeżdżających to robią to w taki sposób aby umożliwić nam wyjazd. Niestety narwańcy wyprzedzają wówczas na przejściu. Wiele razy omal co się nie nadziałem na takiego – teraz wszędzie trzeba stosować zasadę – BRAK ZAUFANIA DO WSZYSTKICH. Sam podczas skrętu w Zawieprzycką widzę jak mnie co niektórzy cwaniacy wyprzedzają. Powiedziałbym podwójne przewinienie – PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH plus SKRZYŻOWANIE. Najlepsi to są ci z rejestracją LLE – dla tych to nie ma świętości na tej ulicy. Motocyklista dostał to na co zasłużył (oby kierowca Forda nie poniósł za niego kary). Zwolnijcie, gdzie Wam się tak śpieszy!!!

 8. Ja również czasami tamtędy przejeżdżam o różnych porach, praktycznie bez szans na włączenie się do ruchu w stronę miasta bez przepuszczenia przez kierowców jadących w stronę Łęcznej.
  Ale właśnie – bardzo często wpuszczały mnie duże ciężarówki (z bazy DPD, czy też duże wywrotki z kruszywem) – wpuszczają bo nie mogą zmieścić się skręcając w prawo przy wyjeżdżającym samochodzie z Zawieprzyckiej. Pytanie – jaka jest szansa na zobaczenie motocykla który wymija TIR-a????
  Dla tych niemyślących dodam że żadna…
  I jeszcze jedno pytanie – bo jest tam i ciągła i przejście dla pieszych… Zza wielkiej ciężarówki na przejściu – wychodzi pieszy i co wtedy???

 9. człowieku co Ty mówisz?! motocyklista dostał to na co zasłużył ????byłeś? widziałeś? pewnie Cię tam nawet nie było a gadasz takie głupoty! debilem się jest jak się opowiada takie głupoty!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.