690 680 960

Ul. Turystyczna: Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu czterech aut

Dzisiaj na ulicy Turystycznej zderzyły się cztery samochody, w tym dwa dostawcze. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek, kilka minut przed godziną 18, na ulicy Turystycznej w Lublinie. Za przejazdem kolejowym zderzyły się cztery samochody. Jak ustaliliśmy, wszystkie auta jechały w kierunku Łęcznej, przed łukiem jezdni pojazdy zaczęły zwalniać, jednak kierujący volkswagenem transporterem nie zdążył zahamować i z impetem uderzył w tył znajdującego się przed nim dostawczego renault. Siła uderzenia była na tyle duża, że master uderzył w znajdującego się przed nim opla corsę, ten zaś zatrzymał się dopiero na tyle opla zafiry.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego a także policja. Trzy osoby podróżujące pojazdami zostały przewiezione do szpitali. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany rodzaj obrażeń jakich doznali. Wiadomo, że wszyscy byli przytomni oraz opuścili uszkodzone pojazdy o własnych siłach.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładny przebieg oraz okoliczności wypadku. Jak wstępnie ustalono, przyczyną była nieuwaga kierowcy dostawczego volkswagena. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Łęcznej. Od strony Lublina tworzą się spore korki. Sznur aut wyjeżdżających z miasta kończy się w okolicach Leclerca. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19.

(fot. lublin112)

(fot. Tomek – nadesłane)
2014-07-21 18:36:59

9 komentarzy

 1. Przez komórę gadał

 2. jana pawła ,wlecze się jakaś pani lewym pasem prowadząc konwersację ,jak się ją strąbi to wielce oburzona ,niech się policja weźmie za to……………

  • Na Jana Pawła coraz więcej wypadków właśnie przez takie osoby, ostatnio sama uczestniczyłam w wypadku gdzie pan zagapił się bo pisał smsa i rozpędzony wjechał mi w dupe gdy przepuszczałam pieszych, całe szczęście że zdążyli zejść ale co mi z tego jak samochód do kasacji…

 3. przystojny strażak ten z notatnikiem 🙂

 4. Pani ratownik też ładna

 5. Wychodzi na to, że strach jeździć, a jak się już ktoś odważy ruszyć, to jeszcze większy strach się zatrzymać!
  Nic dziwnego, że niektórzy w obawie użycia hamulców, zatrzymują się na drzewach.

 6. Czyżby kierowcy z Łęcznej którzy po Turystycznej wracając do domu robią sobie rajd wyścigowy? 🙂

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas