690 680 960

Ul. Samsonowicza: Nieudany drift BMW. Efekt: Trzy rozbite auta

W piątek na ul. Samsonowicza nieudany drift kierowcy bmw zakończył się uszkodzeniem trzech aut i 500-złotowym mandatem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20 na ul. Samsonowicza. Młody kierowca wjeżdżając w osiedlową uliczkę zignorował znak ograniczenia prędkości w tym miejscu do 30km/h. BMW wjechało z impetem w ul. Samsonowicza a po chwili na łuku uliczki kierowca stracił panowanie nad pojazdem. BMW zderzyło się czołowo z zaparkowanym peugeotem a ten z kolei siłą uderzenia wjechał w zaparkowane kilkanaście metrów dalej mitsubishi. Kierowca chciał jeszcze odjechać z miejsca zdarzenia ale uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że auto zostało unieruchomione na środku osiedlowej uliczki.

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że w aucie znajdowały się dwie osoby. Jedna z nich, pasażer oddalił się z miejsca zdarzenia. Prawdopodobnie miał obrażenia głowy i nóg. W aucie widać było rozbitą przednią szybę. Jednak kierowca bmw nie potwierdził, żeby ktoś z nim jechał.

-Całe szczęście, że nikt nie szedł chodnikiem bo mogłoby dojść do tragedii. Zepchnięty peugeot przejechał po chodniku kilka metrów i zatrzymał się dopiero na mitsubishi – mówi jedna z kobiet mieszkających w pobliżu miejsca zdarzenia.

-Kilkanaście minut wcześniej peugeotem przyjechała kobieta z dzieckiem. Dobrze, że nie było ich już w pobliżu auta kiedy kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem – mówi starszy mężczyzna.

Policjanci przebadali młodego kierowcę na zawartość alkoholu we krwi. Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 500zł.

Trzy pojazdy, w tym sprawcy, całkowicie nie nadają się do dalszej jazdy.

2014-05-23 22:00:30
(fot. lublin112.pl)

26 komentarzy

 1. 10 mniej ratuje życie

 2. tiger bonzo bwm kozak ze wsi

  hahahahaha KADETEM TERA!!!! pozdro dla hejterów od bonza i kobry

 3. nie popisał sie ale 99% kierowców myślę zeby nie dała sobie rady z tył napedem wiec nie wiem poco te komentarze i obelgi a bmw jest jednym z najlepszych samochodów i szczerze polecam tą marke

 4. ale ktoś zarył głową w szybe (pajączek) heh ;p

 5. Szkoda fajnej BMki. Niejednokrotnie ją widziałem na parkingu i zawsze zwracałem uwagę. W odróżnieniu od wielu innych takich samochodów wyglądała na dopieszczoną i doinwestowaną maszynę. Szkoda ze kierowca okazał się typowym bezmózgiem psującym dobre imię zaje**stej marce.

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas