Ul. Rusałka: Uciekał bmw pod prąd przed policją. Doprowadził do kolizji z radiowozem

W sobotę młody mężczyzna próbował uciec bmw przed policjantami z lubelskiej drogówki. Pościg zakończył się kolizją z radiowozem.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki podjęli próbę zatrzymania auta marki BMW jadącego ulicą Zamojską. Młody kierowca nie zatrzymał się pomimo użycia przez policjantów sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Auto przyśpieszyło i z ul. Zamojskiej skręciło w ul. Miłą. Kierowca jechał pod prąd, bez sygnalizacji świetlnej wykonywanych manewrów, następnie skręcił w ul. Wesołą i wjechał na pobliski parking. Tuż za pojazdem cały czas znajdował się radiowóz.

W pewnej chwili bmw zatrzymało się a jadący nim dwaj młodzie mężczyźni zaczęli uciekać. Kierowca nie zabezpieczył pojazdu, który stoczył się na radiowóz doprowadzając do kolizji. Po krótki pościgu mundurowi ujęli kierującego.

Jak się okazało kierowca nie posiadał prawa jazdy, zaś pojazd, którym się poruszał nie został dopuszczony do ruchu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Sprawdzenie narkotesterem dało wynik negatywny.

Teraz młody mężczyzna odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym m.in. za szereg przewinień drogowych, których się dopuścił podczas ucieczki oraz za uszkodzenie policyjnego radiowozu. Kierujący nie był stanie wytłumaczyć swojego postępowania.2015-02-07 13:45:58
(fot. lublin112.pl)

30 komentarzy

 1. Ale ***, a tak byloby 500 zł mandatu i tyle, niektórzy maja sieczke zamiast mózgu

 2. No cóż. Zdjęcia wiele komentują.

 3. Rusałka nie Rasałka panie redaktorze 😉

 4. Widziałem go chyba ostatnio ma mieście wyglądał mi na typowego chama co sie potwierdziło 😉

 5. oj jak ja uwielbiam tych ORŁÓW I SOKOŁÓW co z byle literówki robią wielkie halo ! mam nadzieje że z polskiego to na świadectwie 6 była ?

  • Może i nie było 6, ale to jest gazeta czy tam portal informacyjny i nie wypada aby opiniotwórcze media nie potrafiły pisać po prawnie w ojczystym języku. Tym bardziej że współczesne narzędzia pracy jakim jest komputer chociażby z wordem same wyłapują tego typu błędy. Ale czego wymagać i się czepiać literówek jak w kurierze piszę się cyt. ,,kusz” zamiast kurz.

   • Nie zaprzeczamy, że zdarzają się literówki. Często materiały tworzymy w terenie na bieżąco aby szybko informować. Tak zdarzają się pomyłki literowe, czy też stylistyczne ale nie jest to nagminne i na bieżąco poprawimy bez obrażania się – jeżeli ktoś widzi jakiś błąd wystarczy zwrócić uwagę a nie po „hejtersku” komentować,że coś źle napisało – każdy jest człowiekiem i może popełnić błąd – i każdy je popełnia. Reagujemy bardzo szybko na uwagi. Literówka jest wynikiem pośpiechu albo błędu niezamierzonego – nikt celowo nie pisze źle – kulturalnie też można zwrócić uwagę i napisać, abyśmy poprawili coś – pozdrawiamy.

    • Jakbym się podpisywał „Irasiad”, to bym Ci nabluzgał ile wlezie, albo i jeszcze więcej zanim poinformowałbym Cię, że pisze się poprawnie, a nie tak jak u Ciebie: „po prawnie”.
     Ale podpisuję się CYCU i nawet o tym nie wspomnę 🙂

     • Cycu je nie twierdzę że piszę idealnie, bezbłędnie… Owszem błędy popełniam, sporo wyłapuję podczas ostatecznego czytania swoich wypocin. Jednak ten owszem, widziałem, ale nie mogłem już edytować. A Irasiad to mądry pies…

   • „po prawnie” ? panie purysto

 6. A wobec policjantów tył użyty alkomat i narkotester?????Jeżeli tak to jaki wynik był na tych urządzeniach????

  • Tak, był użyty. Policjanci zostali dodatkowo przebadani wykrywaczem kłamstw, zrobiono im USG, tomografię komputerową, gastroskopię i na koniec lewatywę. Licznik Geigera też był w użyciu. Czekamy na wyniki.

  • Zabraķło skali na alkomatach hee

 7. czego można się spodziewać po kimś kto łazi w spodniach dresowych

  • Każdy jednak może być idiotą...

   …a ty wielki Miko w co pierdzisz? W spodnie Pierre Cardin i****o jakich tu nie mało? Co ma piernik do wiatraka ale taki bezmózg i tak QRWA nie zrozumie!
   D…l do kwadratu to za mało

   • właśnie potwierdzasz moje słowa

    • Latam w dresach bo lubię jest mi wygodnie zapierdalam po 14h żeby utrzymać rodzinę i co tez jestem zly Miko? Je….j się w leb bo takich jak Ty właśnie trzeba izolować

     • styl twojej wypowiedzi pasuje idealnie do schematu „dresika”. Kiedyś tylko „ruscy” na bazarze chodzili w dresach, nawet rumuni mieli lepszy styl.

  • w białych skarpetkach i klapkach

 8. Jaki kozak dres z biemdablju

 9. ładna bmka

 10. cyt: „Kierujący nie był stanie wytłumaczyć swojego postępowania”
  cóż… wypada pomóc temu kierującemu dotrzeć do prawdy, bo wytłumaczenie jego zachowania jest banalnie proste – to bezdenna głupota 😉

 11. Co on ma na sobie? Kalesony?

 12. jest i on w koncu 🙂

 13. Następny obrońca toru .. pogratulować …..

 14. ładna bryczka, nie to co radiowozina 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9646zł 0.41%
  • GBP 4.9941zł 0.05%
  • EUR 4.4745zł 0.02%
  • CHF 4.2099zł 0.04%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa morskiego otworzą wyjątkową wystawę
   W Lubartowie odbędzie się coroczne „Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd Anek
   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka