Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Piłsudskiego: Jedna osoba w szpitalu po wypadku na skrzyżowaniu

W Lublinie na ul. Piłsudskiego na tył hondy najechało renault. Kierowca drugiego auta w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Lipowej, Piłsudskiego i Narutowicza. Jak wstępnie ustalono jadąca w stronę centrum honda civic zamierzała skręcić w lewo w ulicę Narutowicza. Pojazd zatrzymał się aby przepuścić jadące od strony ulicy Lipowej pojazdy. W tym czasie na tył hondy najechało renault safrane.

Kierujący drugim z aut starszy mężczyzna stracił przytomność. Przybyli na miejsce ratownicy nie stwierdzili u niego funkcji życiowych więc rozpoczęta została reanimacja, dzięki której po kilku minutach udał się mężczyznę uratować. Został on w stanie ciężkim przewieziony do szpitala. Kobiecie kierującej pierwszym autem nic się nie stało. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna najprawdopodobniej doznał zawału serca.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia, natomiast przez blisko godzinę, ruchem kierowali funkcjonariusze policji. Obecnie odbywa się on bez przeszkód.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo