690 680 960

Ul. Lwowska: Próbował zgwałcić 18-letnią dziewczynę. Zadał jej nożem kilka ran ciętych

Wczoraj na mail alarmowy otrzymaliśmy informację, że pod jednym z bloków przy ul. Lwowskiej na Kalinie stoi kilka radiowozów a teren jest zabezpieczony taśmami. Okazało się, że była to policyjna obława na mężczyznę, który zaciągnął do swojego mieszkania młodą kobietę i próbował ją zgwałcić.

-Wczoraj przed godziną 17.00 dyżurny KMP w Lublinie otrzymał informację, od dyspozytora pogotowia ratunkowego, że 18-letnia kobieta z ranami ciętymi przedramion i nóg jest przewożona do szpitala. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków na osiedlu Kalinowszczyzna. Do akcji w trybie alarmowym zostało skierowanych osiem radiowozów. Policjanci zabezpieczyli pierścieniem miejsce zdarzenia, gdzie mógł ukrywać się sprawca. Po kilku minutach został zatrzymany w mieszkaniu przez policyjnych wywiadowców. Ukrył się u znajomych. Mężczyzna był nietrzeźwy (1, 2 promila) – informuje mł. insp. Janusz Wójtowicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Ze wstępnych czynności wynika, że 32-latek zaatakował dziewczynę na klatce schodowej, a następnie wciągnął ją do mieszkania, w którym przebywał. Chciał zmusić ją do obcowania płciowego. Groził nożem, zadał jej kilka ran ciętych na przedramionach i nogach. W pewnym momencie dziewczyna wyrwała się oprawcy i uciekła do sąsiadów, którzy powiadomili pogotowie ratunkowe. Na szczęście okazało się, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzięki skoordynowanym działaniom dyżurnego KMP w Lublinie sprawca tego zajścia został szybko zatrzymany. Trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

2014-02-23 11:51:00
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Delikwent od momentu przekroczenia gościnnych progów pierdla będzie dotkliwie, a nawet bardziej dotkliwie odczuwał skutki tego co usiłował zrobić, niż to co zrobił.
    Gwałciciele, a nawet tylko domniemani sprawcy gwałtu stoją najniżej w hierarchii złoczyńców i współwięźniowie potrafią stosownie to im uzmysłowić.
    Dzięki Bogu, oczywiście.

  2. a dlaczeego chodzi po wolności ja teeeego nie rozumiem

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas