Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kunickiego: Przechodziła poza przejściem, została potrącona przez audi

We wtorek na ul. Kunickiego doszło do potrącenia pieszej. Kobieta przechodziła poza przejściem dla pieszych.

Do zdarzenia doszło we wtorek kilkanaście minut po godzinie 11 na wysokości browarów. Kierujący audi, jadący w kierunku centrum potrącił kobietę przechodzącą poza przejściem dla pieszych.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przewiozło kobietę do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Ruch w miejscu potrącenia przez kilkanaście minut odbywał się z utrudnieniami. W tej chwili nie ma większych problemów z przejazdem.

Ul. Kunickiego: Przechodziła poza przejściem, została potrącona przez audi
Ul. Kunickiego: Przechodziła poza przejściem, została potrącona przez audi

2014-07-15 12:27:37
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. W tym miejscu i kawałek dalej (za skrzyżowaniem z Dywizjonu 303) to nagminne. Żal cztery litery ściska dwie minuty stracić i przejść się na około przez przejście, to lezie bydło do przystanków „na skróty”… przez szeroką jezdnię, przez bariery energochłonne/płotki.

    W wypadku Kunickiego nawet powiedzenie, że człowiekowi wystarczy linia za to bydlęciu trzeba płot postawić nie zdaje egzaminu – czasami okazuje się, że płot też może być za niski.

  2. Macie jakieś informacje o zdarzeniu na skrzyżowaniu M. Majdanka z Piasecką? Jak nie to proszę bardzo: Zderzyły się tu dwa pojazdy Renault oraz Audi, kierowca Renault jadąc z Majdanka chciał skręcić w lewo na Lublin wymuszając pierwszeństwo jadącemu Audi od strony Lublina na Piaski, uderzenie było coś mocne, w Audi urwało lewe przednie koło, kierowcy Renault nic się nie stało, natomiast kierowca Audi miał rozciętą rękę i problemy z nogą, pogotowia nikt sobie nie życzył interweniowała straż pożarna ponieważ doszło do wycieków płynów i części dość mocno porozrzucane oraz była na miejscu Policja, nie ma już większych utrudnień.