690 680 960

Ul. Kunickiego: Groźna kolizja na skrzyżowaniu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką

W środę rano na ul. Kunickiego doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 6 na ul. Kunickiego na wysokości skrzyżowania z ul. Zemborzycką. Kiedy kierujący nissanem zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetlne, kierowca ciężarówki jadącej z tyłu nie zdołał wyhamować i pojazd z impetem uderzył w tył nissana.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak się dowiedzieliśmy na miejscu zdarzenia nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Z kolei po godzinie 7 doszło do kolejnej kolizji na ul. Jana Pawła II. Nie ma większych utrudnień w ruchu informuje czytelnik Dawid.

Informację o zdarzeniu przesłał nam Czytelnik Zdzisio – Dziękujemy!

2015-04-15 07:32:08
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. swoją drogą odcinek od zemborzyckiej do abramowickiej powinien mieć nowy asfalt. Jaka tam droga jak po wojnie

  2. Nie opłaca się już bo jak mówi się w kręgach mocherowych separatyści idą na naszą granicę.Jak przejdą to się znowu kostkę w zatokach przemiesza tak jak ostatnio.

  3. Co to znaczy, że kierowca ciężarówki nie zdołał wyhamować? mokro były czy śnieg padał? no bez przesady, komuś skasował auto tępy burak!!! Też miałem taki przypadek gdzie pajac jadący za mną nie wyhamował a ulica była sucha bo jak się tłumaczył zagapił się bo patrzył w bok zamiast przed siebie, auto po takiej stłuszcze nigdy nie będzie idealne a już nie wspome o sile uderzenia i naruszeniu kręgów szyjnych. Jak się nie potrafi jeździć autem to się jeździ mpk albo siedzi w domu przed telewizorem.

    • A może taki pajac jak ty nie patrzy w lusterka tylko ostro hamuje a później wielkie zdziwienie ze auto skasowane , znam takiego jednego jak ty co dokładnie taka samą zasadę wyznaje i już w ciągu 5 lat miał 4 takie najechania i auto mu mniej lub bardziej rozbili mu.Dobry kierowca ma obserwować co się wokół niego dzieje (nawet z tyłu ) – jakoś jest dużo kierowców w których nikt nie wjeźdza , a tacy jak ty co rusz maja najechanie i wielki płacz że auto rozbite.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas