Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Krochmalna: Piesza potrącona na przejściu

Przed godziną 15 na ulicy Krochmalnej w Lublinie samochód osobowy potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę.

Do zdarzenia doszło na ulicy Krochmalnej, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Diamentową. Jak wstępnie ustalono, jadący ulicą Krochmalną od strony dworca PKP w stronę Czubów samochód osobowy marki skoda potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jak udało nam się ustalić nie doznała poważnych obrażeń.

Zdarzenie miał miejsce podczas silnych opadów deszczu, co spowodowało że auto nie miało dużej prędkości. Jak się dowiedzieliśmy, kierujący samochodem osobowym mężczyzna był trzeźwy, natomiast piesza miała ponad 0,5 promila alkoholu we krwi. Obecnie nie ustalono jeszcze z czyjej winy doszło do wypadku.

Z powodu potrącenia ogromne problemy mieli kierowcy usiłujący przejechać ulicą Krochmalną w stronę ulicy Jana Pawła II. Policjanci wykonujący czynności zamknęli pas zjazdowy w tym kierunku, co spowodowało natychmiastowe zakorkowanie Krochmalnej oraz ulic dojazdowych. Korek był na Placu Bychawskim, Wolskiej, Lubelskiego Lipca oraz Piłsudskiego.
null
null

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112