Ul.Krańcowa: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Jedna osoba ranna

W czwartek po godz. 23 na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z ul. Długą doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Kierujący osobowym renault trafił do szpitala.

W czwartek po godz. 23 na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z ul. Długą i Wyzwolenia doszło do zderzenia ciężarówki i auta osobowego. Kierujący ciężarówką, jadący w stronę ul. Kunickiego zderzył się z jadącym od strony ul. Wyzwolenia renault. W wyniku uderzenia auto osobowe przejechało w dół ulicy Dywizjonu 303 i zatrzymało się na przystanku.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, straż pożarna, policja i pogotowie. Rannego mężczyznę z renault pogotowie ratunkowe przewiozło do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony ul. Wyzwolenia 66-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce doprowadzając do zderzenia. Kierowca ciężarówki o własnych siłach wyszedł z kabiny pojazdu. Doznał lekkich otarć. Jak mówił, jechał do browaru przy ul. Kunickiego po ładunek. Na skrzyżowaniu działała sygnalizacja pulsacyjna. Nagle z lewej strony nadjechała osobówka. Aby uniknąć zderzenia odbił kierownicą w prawo i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu. Policjanci kierowali auta na objazdy. Ul. Dywizjonu 303 w stronę ul. Kunickiego odblokowano około godz. 4.

Wkrótce wideo.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika