Ul. Krańcowa: Auto roztrzaskało się na słupie. 3 osoby ranne. Kierowca pijany – miał 1,6 promila alkoholu (Informujemy jako pierwsi)

Tuż po godzinie 20:30, na ulicy Krańcowej w Lublinie doszło do poważnego wypadku. Jadący z nadmierną prędkością samochód osobowy marki volvo uderzył w latarnię. Trzy osoby zostały ranne.

Jak tłumaczyli świadkowie zdarzenia, auto ruszyło z dużą szybkością ze skrzyżowania z ulicą Długą, na niewielkim łuku jezdni pojazd wpadł w poślizg i uderzył bokiem w stojącą na poboczu latarnię.

Jedna z osób, najprawdopodobniej kierowca, o własnych siłach wydostała się z auta, natomiast dwóch pozostałych zostało zakleszczonych w rozbitym pojeździe. Do ich wydostania strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu.

Wszyscy trzej zostali odwiezieni do szpitala. Jak nas poinformowano dwie osoby znajdują się w stanie ciężkim, jedna zaś w stanie bardzo ciężkim. Mężczyzna przez kilkanaście minut był reanimowany jeszcze na miejscu wypadku.

– Byli to młodzi ludzie, muzykę z rozbitego auta było słychać z daleka. Dopiero strażacy ją wyłączyli – wyjaśniał naoczny świadek wypadku.

Całkowicie nieprzejezdny jest odcinek ulicy Krańcowej od ul. Długiej do Drogi Męczenników Majdanka. Policja kieruje ruch na objazdy przez ulicę Długą i Lotniczą. Utrudnienia w tym miejscu potrwają minimum do godziny 23-ciej.
Zobacz również

6 komentarzy

 1. Zakazać gier komputerowych i wszelkiego rodzaju symulatorów jazdy samochodem. To jedyny sposób na pohamowanie głupoty u sikutów siadających bez doświadczenia za kierownicą samochodu. Taki bezmózgowiec oderwany od joysticka ma całkowicie zatraconą wyobraźnię.

  • jurcio na łeb upadłeś? głupota to głupota po co mieszać w to jakieś bzdury o wpływie gier komputerowych?

 2. zakazać pisania durnych komentarzy !

 3. strasznie rozwalone to wszystko….

 4. coś mi się wydaje, że do alkocholu doszła jeszcze inna opona prawa z tyłu. Jeżeli to był letni zapas to poślizg był murowany!

 5. mieli szczęście że to było volvo , z innego pewnie by nie wyszli .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika