Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Hutnicza: Wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia z motocyklem

W czwartek około godziny 15 na ul. Hutniczej doszło do zderzenia motocykla z autem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 15 na ul. Hutniczej, na skrzyżowaniu z uliczką w kierunku osiedla. Kobieta kierująca skodą, jadąca od strony ul. Łęczyńskiej na skrzyżowaniu podjęła manewr skrętu w lewo, wymuszając pierwszeństwo na motocykliście jadącym od strony ul. Gospodarczej. Mężczyzna poruszający się motocyklem marki Kawasaki, po uderzeniu w przód skody, przeleciał kilka metrów i upadł na jezdnię.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowany mężczyzna był przytomny, jednak odniósł obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala.

Przez ponad godzinę były utrudnienia w ruchu. Fragment ulicy Hutniczej był całkowicie nieprzejezdny. Policja kierowała ruchem wahadłowo.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych Czytelników – Dziękujemy!

2014-06-12 16:53:00
(fot. lublin112.pl)

34 komentarze

 1. niektórzy wyznają zasadę – hejtuję więc jestem. Mam tylko nadzieję, że bardzo się nie poobijał i szybciutko dojdzie do siebie. Zdrówka!

 2. Jestem ciekawy czy zabiorą jej prawo jazdy – moim zdaniem kwalifikuje się do powtórnego egzaminu.

 3. zabrać prawo jazdy tej **** !!!!!!!!!!!!!!!

 4. ciągle piszecie, że „oj bo to baba prowadziła” itp. A panowie to jeżdżą idealnie? A ilu panów jeździ po pijaku? Wymusza pierwszeństwo? Skręca bez kierunków? Już nie wspominając o panach, którzy jeżdżą zawodowo i wiecznie w pośpiechu i najczęściej wyprzedzają „na trzeciego” zjeżdżają na pas byle szybciej do przodu.
  Trochę samokrytyki by nie zaszkodziło.

 5. dzi-es napisałeś ze- Mam nadzieje,że ze wszystkich chamskich,dziecinnych komentarzy i złych życzeń zostaniecie rozliczeni przez życie-.ale wczesniej -12 czerwca 2014 at 20:08
  Szkoda,że Ciebie nie wyskrobali.-to pokazuje jak wielką „parówą” jesteś i ograniczony umysłowo ciot…o-tyle

 6. no tak ,ale chodzi mi o to ze upomina innych a jest taki sam jak tamten

 7. Przemysław szafranek

  no ludzie no patszcie w lusterka na zakrętach w manewrach i wogule Teraz motocklistów coraz więcej i oby tak dalej

 8. Jakie trzeba mieć denka okulistyczne na oczach, żeby tak oczojebnego motocykla, nie zauważyć przed sobą??? A gdyby, tu było nagle przedszkole, w przyszłości??? No chyba, że matka siedziała z tyłu 🙂

  • zapraszam na ten lewoskręt. Zobaczymy czy będziesz takim kozakiem. Tam NIC NIE WIDAĆ, bo barierki tak się nakładają na siebie, że wygląda to jakbyś zza ściany skręcał. Ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto chce zabłysnąć „inteligentną” wypowiedzią.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo