690 680 960

Ul. Granitowa: Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia osobówki z autobusem

W piątek rano na skrzyżowaniu ul. Berylowej z ul. Granitową doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z autem osobowym. Interweniowało pogotowie ratunkowe.

Do zderzenia pojazdów doszło w piątek, kilka minut po godzinie 7, na skrzyżowaniu ul. Berylowej z ul. Granitową. Kierowca volkswagenaq wyjeżdżając z ul. Berylowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi linii nr 9, jadącemu na wprost w kierunku ul. Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu doszło do bocznego zderzenia pojazdów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kobieta podróżująca volkswagenem została przetransportowana do szpitala.

W okolicach zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierujący byli trzeźwi.

2014-10-03 08:40:12
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. poranna tępa pipa – standard, tylko tym razem się jej nie udało…

 2. mieszkam tam i jadący do Jana Pawła staraja się być pierwsi przed autobusami i innymi pojazdami jadącymi od strony pętli
  zawsze o mały włos nie dochodzi do stłuczki bądz potrącenia pieszego

  Rozwagi troszkę

 3. Tak bywa. Nieuwaga, pośpiech a w bardzo wielu przypadkach, co sam widzę to brak znajomości przepisów i zwykłej wyobraźni. Nie chcę oceniać kobiet ale chyba mają mniejsze predyspozycje do prowadzenia pojazdów niż panowie.

 4. Być może wiele razy śmigał komuś tuż przed maską i rechotał, że komuś gul skoczył, a tym razem się nie udało z czego nawet się cieszę bo zanim kupi następnego rzęcha będzie odrobinę bezpieczniej.

 5. kupię alusy z tego tiguana!

 6. i slusznie ze tak to sie konczy maja fury i uwazaja ze im wszystko wolno 1;0 dla mpka tylko szkoda ze tak lekko

 7. Tam sobie tak właśnie jeżdżą ,przed MPK i pieszym po paluchach .Dużo tam mieszkajacych to „napływowcy” z poza Lublina jak sie patrzy po rejestracjach i chyba u nich w rodzinnych stronach tak sie jeździ że aby do przodu a resztę mieć w dupie .Ciężko tam z przejścia skorzystać bo jak ktos wjeżdża w tym miejscu lub wyjeżdża z osiedla to prędzej rozjedzie niż się zatrzyma .

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas