690 680 960

Ul. Głęboka: Groźna kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu

W czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Głębokiej z ul. Filaretów doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23 w rejonie skrzyżowania ul. Głębokiej z ul. Filaretów. Kierująca peugeotem skręcając z ul. Głębokiej w kierunku ul. Filaretów, doprowadziła do zderzenia z toyotą poruszającą się ul. Głęboką w kierunku ul. Sowińskiego. Po zderzeniu pojazdów, toyota uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie wymagał interwencji lekarskiej. W kolizji ucierpiały jedynie pojazdy. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się ze sporymi utrudnieniami.

Na miejscu pracuje pogotowie energetyczne, ponieważ w wyniku zdarzenia znacznie została uszkodzona sygnalizacja świetlna.


(wideo Piotr)

2016-06-17 01:27:31
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. i ZNOWU BABA ZA KIEROWNICA????

 2. Jeśli uszkodzeniu uległa sygnalizacja to tylko się cieszyć – będą mniejsze korki. Każdy mieszkaniec powinien codziennie wysłać list z podziękowaniami za Inteligentny System tworzenia Czerwonej Fali Panu Prezydentowi i Panu Przewodniczącemu Rady Miasta. Z podziękowaniami i z gratulacjami z okazji wyrzucenia w błoto 28 milionów z pieniędzy podatników. Każdy, ponieważ dotyczy to nie tylko kierowców, ale również korzystających z komunikacji miejskiej.
  Stoję sobie sam jeden jedyny na skrzyżowaniu Hempla/Okopowa, ni innego samochodu, ni żadnego pieszego i mam czerwone światło, podczas gdy puste kierunki dostają zielone. To ja się pytam: po co są te pętle indukcyjne i kamery obserwujące ruch za które zapłaciliśmy ciężkie pieniądze?
  Jeśli kiedyś powstanie pomnik lubelskiej urzędniczej „mondrości” to będzie on większy niż Chrystus w Świebodzinie.

 3. o 23 to na ty skrzyżowaniu to sygnalizacja jest wyłączona, co mogło być bezpośrednią przyczyną tego zdarzenia.

  • Bezpośrednią przyczyną to mogło być wymuszenie pierwszeństwa, a nie wyłączona sygnalizacja. Jeśli ktoś nie wie bez sygnalizacji, czy ma pierwszeństwo, nie powinien dostać prawa jazdy.

   • Wiesz, w tym kraju nie jedna osoba na brak sygnalizacji głupieje… A te reklamy przy drogach ich nie interesuje. Ba nawet kierowcy mpk twierdzą że mają jakieś specjalne przepisy i wiele oznaczeń ich nie interesuje.

 4. kiedy wy sie jezdzic nauczycie w miescie ? mam juz dosyc stłuczek i obawy o swoje bezpieczeństwo przez takich nieudaczników – kierowców

 5. Szacun dla Pana,który zainteresował się sytuacją i chciał pomóc.Kilku innych zapewne odjechało…

 6. Większość dobrych kierowców za dnia spisuje się dobrze , nie przekraczają znacznie prędkości (60-max80)stosują się do znaków stop i sygnalizacji świetlnej.Gdy tej ostatniej zabraknie nie wiedzą kto pierwszy ma jednąć,albo im się wydaje że jak jadą prosto to zawsze z pierwszeństwem.

 7. „… ale się stuknęli , chyba trzeba pomóc … ” . I co , poleciał , ale popatrzeć ! he he

  • Owszem, nie. Poszedłem zebrać wywiad o tym, czy jest ktoś poszkodowany i wymaga interwencji medycznej. Dowiedziałem się że jest kobieta, która być może będzie potrzebowała pomocy i natychmiast się tam udałem. Pozdrawiam 😉

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie