Ul. Droga Męczenników Majdanka: Zderzenie seata z nieoznakowanym radiowozem policji. Trzy osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z Drogą Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch aut, w tym nieoznakowanego radiowozu policji. Trzy osoby trafiły do szpitala.

39 komentarzy

 1. Od kiedy skoda to seat

 2. wiejski felczer

  problem polega na tym że za kierownicą siadają przygłupy po obu stronach . Jednym i drugim wydaje się że maja pierwszeństwo. Niedawno sam padłem ofiarą takiego debila w mercedesie . Jak kierowca karetki wjechał spokojnie na skrzyżowanie i wszyscy go puszczali to ćwok w mercedesie przypieprzył mi w tył i bezczelnie powiedział” panie to się wyklepie i wszpachluje i bedzie jak nowe”.

 3. narzekajcie, jak będą wam chatę robić niech jadą z przepisami aż wszystko wyniosą. i pasy niech też mają zapięte byście się nie czepiali, podjadą ochłodzą silnik disla przez 1.min wypną pasy, wyłączą koguty i można iść na interwencję. za 2,5 czy 3 tyś bym tak pracował jak debile mają się mnie przypierdzielać:)

  • wiejski felczer

   nie chodzi o narzekanie tylko oto by wszyscy myśleli gdyby myślał kierowca seata lub policjant a najlepiej jeden i drugi nic by się nie stała . Brak myślenia skutkuje wypadkami a jak sam wiesz pojazd uprzywilejowany nie jedzie 20km/h wiec skutki są poważne wiec myślenie się kłania . A jak mi zapindolą telewizor to i tak go policja nie znajdzie a i na czas nie dojedzie .

   • Witam widziałem osobiście ten wypadek kierowca Seata nie zdążył opuścić skrzyżowania a bus jadący z naprzeciwka zaslonil mu pole widzenia policja jechała na zielonym wychodzi teraz a zdążę i nam nie udało się

 4. ZGODNIE Z PRZEPISAMI ZAWARTYMI W USTAWIE SEJMOWEJ ( ZWANEJ KODEKSEM DROGOWYM) WŁĄCZENIE SYGNAŁÓW ŚWIETLNYCH I DŹWIĘKOWYCH NIE OZNACZA , ŻE POJAZD MA BEZWZGLĘDNE PIERWSZEŃSTWO. JEŻELI PAN POLICJANT NIE PRZESTRZEGA USTANOWIONEGO PRAWA, TO NATYCHMIAST POWINIEN PRZESTAĆ BYĆ POLICJANTEM. POZDRAWIAM DEBILI Z LUBELSKIEJ POLICJI. MÓJ WPIS NALEŻY CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. INFORMACJA DLA POLICJANTÓW.

 5. Dziękujemy,dziekujemy,dziekujemy !!!

 6. Ojciec wielebny

  Hehe a Lubelska drogówka od wypadków już kijanjami nawet jeździ A w powiecie typowe wypadkowe busy w krzakach stoją i susza brawo Panowie Komendanci logistyka perfekcyjna

 7. i BDB w koncu fiacik rozwalony i skonczy sie bezprawne używanie sygnalow swietlnych i dzwiekowych, sam widzialem na wlasne oczy jak Panowie….. z tego fiaciny jechali sobie spokojnie ul. Fabryczna na wysokosci GALI zobaczyli ze jest korek to nadużywajac swoje uprawnienia postawili koguta i GO! jechalem za nimi po przejechaniu skrzyżowania zdjeli koguta wylaczyli sygnal i jechali normalnie…. szkoda ze tego nie nagralem, ale nastepnym razem już bede jachal z wideorejestratorem!!

 8. hmm może jak też tak kupie sobie niebieski kogut na dach i sygnal i bede sobie na dachu stawial jak zobacze korek… hmm to jest swietny pomysl a na aledrogo nie brakuje takich sprzetow

 9. Zdrowia Misiaki <3

 10. ojtam ojtam....

  Może zrobimy zrzute na suszarke, i bedziemy polowac na mistrzow kierownicy z lubelskiej „tajnej firmy”? Po Nowym Swiecie cisna jak wariaci (zlote Brawo Lu…..L), a przeciez dopiero postawili swiatla dla pieszych w ramach poprawy bezpieczenstwa…..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności