Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukraiński kierowca, który doprowadził do tragicznego wypadku koło Lublina, trafił do celi (zdjęcia)

Kierowca renaulta, który doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku w którym zginęły dwie osoby, został umieszczony w policyjnej celi. Śledztwo prowadzi prokuratura.

Trwa śledztwo w sprawie tragicznego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce w piątek w Nasutowie koło Lublina. Jak już informowaliśmy, około godziny 18:10 kierujący renaultem obywatel Ukrainy jadąc lokalną drogą od strony Nowego Stawu zignorował znak stop. W wyniku tego wjeżdżając na skrzyżowanie z z drogą wojewódzką nr 828 Niemce – Bogucin doprowadził do zderzenia z jadącą w kierunku Niemiec mazdą.

Mazdą podróżowało pięć młodych osób. Trzy z nich nie wykazywały czynności życiowych. Po trwającej kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo – oddechowej udało się uratować jedną z nich. Dwie kolejne zmarły w wyniku doznanych obrażeń ciała. Obaj to mężczyźni podróżujący mazdą w wieku 23 i 21 lat podróżujący jako pasażerowie. Kolejnych dwóch mężczyzn i kobietę przetransportowano do szpitala.

Kierowcy renaulta nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Decyzją prokuratora został zatrzymany. Pobrana została od niego krew celem ustalenia, czy nie zażywał środków odurzających. Po wykonaniu czynności 24-letni obywatel Ukrainy został umieszczony w policyjnej celi. Niebawem ma zostać przesłuchany po czym przedstawione mu zostaną zarzuty.

Ukraiński kierowca, który doprowadził do tragicznego wypadku koło Lublina, trafił do celi (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

46 komentarzy

  1. Ogromna tragedia…brak słów .
    …bo jakie słowa pomogą przy stracie dziecka.:(..
    Szczere kondolencje *

  2. Teraz jedynie możemy trzymać kciuki i wspierać jak najlepiej Stasia i wszystkich rodziców zmarłych osób..musi być dla niego to straszne że stracił swoich najbliższych przyjaciół, przeżył tylko on…Nikodem, Adaś,Przemek, Natalia będzie nam Was brakowało, nigdy o was nie zapomnimy…..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo