Ukraiński kierowca, który doprowadził do tragicznego wypadku koło Lublina, trafił do celi (zdjęcia)

Kierowca renaulta, który doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku w którym zginęły dwie osoby, został umieszczony w policyjnej celi. Śledztwo prowadzi prokuratura.

Trwa śledztwo w sprawie tragicznego w skutkach wypadku, jaki miał miejsce w piątek w Nasutowie koło Lublina. Jak już informowaliśmy, około godziny 18:10 kierujący renaultem obywatel Ukrainy jadąc lokalną drogą od strony Nowego Stawu zignorował znak stop. W wyniku tego wjeżdżając na skrzyżowanie z z drogą wojewódzką nr 828 Niemce – Bogucin doprowadził do zderzenia z jadącą w kierunku Niemiec mazdą.

Mazdą podróżowało pięć młodych osób. Trzy z nich nie wykazywały czynności życiowych. Po trwającej kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo – oddechowej udało się uratować jedną z nich. Dwie kolejne zmarły w wyniku doznanych obrażeń ciała. Obaj to mężczyźni podróżujący mazdą w wieku 23 i 21 lat podróżujący jako pasażerowie. Kolejnych dwóch mężczyzn i kobietę przetransportowano do szpitala.

Kierowcy renaulta nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Decyzją prokuratora został zatrzymany. Pobrana została od niego krew celem ustalenia, czy nie zażywał środków odurzających. Po wykonaniu czynności 24-letni obywatel Ukrainy został umieszczony w policyjnej celi. Niebawem ma zostać przesłuchany po czym przedstawione mu zostaną zarzuty.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

46 komentarzy

 1. Surowo ukarać!
  Dać mu z rok w zawieszeniu na trzy lata!
  I z 1000 złotych grzywny, no i ze dwa tysiące nawiązki!

  Surowo trzeba karać zabójców drogowych!

  10 lat aptekarzowi za wystawienie faktury na dom pomocy społecznej!
  25 lat lekarzowi za niezawinioną śmierć pacjenta!
  Rok w zawieszeniu na trzy dla zabójcy.
  Mój kraj taki piękny, a ludzie nim rządzący tacy mądrzy.

  • Czyżby przekręciki z waciku ci się na stare lata ukróciły ? Pokaż gnido takiego doktora co za niewinność siedzi ba pokaż takiego co siedzi.

 2. Skrzyżowanie śmierci. Proponuję by ktoś się nim wreszcie zajął, by poprawić bezpieczeństwo (nie tylko kierujących, ale i pieszych).

  • jak kierowcy nie mają mózgu i nie zatrzymują się na stopie, czy czerwonym świetle, to jakie kroki Twoim zdaniem trzeba podjąć? Postawić na skrzyżowaniu całodobowy patrol? Czy może sprzężone z kamerami działko przeciwpancerne do odstrzelenia tych co nie stanęli na stopie? Innych pomysłów na bez mózgów raczej brak. No zostaje jeszcze modlitwa, ale skuteczność sporo niższa niż działka przeciwpancernego.

 3. Zginely 3 osoby, 2 mezczyzn i kobieta ponizej 20lat z tego co wiem, wiec jak juz dodajecie to sie dobrze zorientujcie.

  • My swoją wiedzę opieramy na ustaleniach policji, a nie plotkach. Dwie osoby zmarły na miejscu, zaś trzy trafiły do szpitala – tak informuje policja.
   Także jak już Pani zamieszcza komentarz, to warto sprawdzić, co się pisze, a nie pisać „z tego co wiem”.
   Pozdrawiamy

   • Szkoda że nie ma opcji like;)

   • Na miejscu zginęło dwóch chłopaków dziewczyna zmarła wczoraj rano (wiem bo jestem jej sąsiadka) trzeci chłopiec walczy dalej o życie a czwarty żyje i wyjdzie z tego. I tyle w tym temacie!!!

   • Zginęło 5 osób podróżujących w mazdzie. ? Pozostała trójka zmarła w ciągu kilku dni po wypadku. Ostatnia w Boże Cialo

  • Paula – plotki z wiejskiego sklepu nie są wiarygodnym źródłem. 🙂 To już nie te czasy. Oczywiście liczba ofiar w takim wypadku może wzrastać i jeżeli potwierdzą to odpowiednie służby to Redakcja zapewne i nas o tym poinformuje. Na razie oficjalne info mówiło o 2 ofiarach.

   • No, ale jesli brat strazak z OSP nasutow reanimuje kobiete ktora po przewiezieniu w szpitalu umiera to chyba nie sa „informacje z pod sklepu”

    • Kobieta żyje

    • a skąd strażak wie, co się stało po zabraniu poszkodowanej przez karetkę? szpital takich informacji nie podaje na lewo i prawo. jeśli faktycznie by zmarła, to redakcja dowiedziałaby się prędzej z oficjalnych źródeł niż jakiś strażak ochotnik…

 4. 2 mężczyzn zginęło na miejscu, jeden w szpitalu a kobieta walczy o zycie

 5. Poniżej krytyki...

  Jejuuuu… kogo Wy zatrudniacie???
  Komentarz na poziomie podstawówki…
  Weź się melisy napij „redaktorze” i powstrzymaj emocje.
  Zaglądam tu coraz rzadziej…

 6. Nierzyje już 4 osoby

 7. To som znajomi mojej curki

  • Witaj mylisz się kolego Nikodem wraz z Moniką walczą o życie,trzeci Stasiu również dostał szoku i walczy o życie,prosić trzeba Boga o ich życie,i współczuć temu chłopakowi który też młody spowodował wypadek to skrzyżowanie jest jakieś bardzo niefartowne może rondo w tym miejscu zwolniło by wszystkich. Szkoda tych wszystkich dzieci.

   • Monika a nie Natalia ?

   • faktycznie, biedny chłopak, co rwie się za kółko, a znaków nie rozróżnia. w sumie to najbardziej poszkodowany z nich wszystkich, co nie?
    co za dewota…

   • pewnie, wszędzie ronda. co skrzyżowanie to rondo, bo za szybko ludzie jeżdżą i pierwszeństwo powinien mieć ten, który dotrze do skrzyżowania pierwszy – co za bełkot. tak to jest, jak się jest kierowcą co najwyżej niedzielnym a ruch drogowy zna tylko z opowiadań sąsiadów o wypadku w okolicy… są zasady panujące w ruchu drogowym i jeśli ktoś się nie stosuje do istniejących, to do olewania przyszłych też się delikwent znajdzie.
    i dla informacji szanownej pani (po takim pieprzeniu głupot to baba na pewno), to na rondach też zdarzają się wypadki i ludzie rozpędzeni też potrafią je „ścinać”. a za dużo miejsca na rozbudowane rondo z klombem pośrodku tam po prostu nie ma!
    a wystarczy trochę pomyśleć zamiast wiecznie przerzucać odpowiedzialność i zasłaniać się modlitwą. coś dobrze – dzięki Bogu. coś źle – módlmy się. na przyszłość proszę się pomodlić przed faktem…

    • Kolego firmę transportową prowadzę od kilku dobrych lat i więcej jeździłam i jeżdżę niż możesz sobie włosów policzyć na głowie, Biedny nie biedny ale celowo na pewno nie chciał nie wierzę że tak przepisowo jeździsz i nie miałeś różnych sytuacji to co?, należy zlinczować bo co bandyta? inna nacja a my nie jeździmy za chlebem do innych państw nie mamy kolizji wypadków, nie rozmawiamy przez telefon jak przechodzimy przez pasy czy jedziemy, ustępujemy wszystkim i nie rzucamy łaciną jak nam się spieszy, a ktoś ustąpi, biedny bo też na pewno jest w szoku co zrobił, są to wszyscy młodzi ludzie ja trochę żyje i niech kto trochę żyje powie że tak super poprawnie żyliśmy i nikomu nigdy nie wyjechaliśmy tylko że nam w życiu się udało a oni wszyscy mieli pecha,a skoro jest dużo zdarzeń w tym miejscu to może rozwiązanie jest proste wyciąć drzewa w obrębie skrzyżowania i właśnie zrobić rondo mądralo.Bo może jeździsz jak piszesz bo ja jeżdżę 24 lata i to bardzo dużo. Szkoda tych co odeszli na tamten świat i tego co walczy o życie ale pamiętajcie każdy z nas może znaleźć się z jednej lub drugiej strony i co wtedy jak nas będą nazywać bandytą,gorzej jeżeli odbieramy życie komuś celowo i świadomie małym dzieciom. Mogę tylko współczuć bo moje dzieci to koledzy i koleżanki i modlić się o to aby ci dwaj chłopcy wyszli z tego, wszystko w rękach Boga i lekarzy.Współczuję rodziną bo dziecko stracić to ogromny ból,i walczyć co dnia czy będzie żył. Tylko w nas nie ma empatii bo rozumiemy tylko część,widzimy krzywdę płaczemy ale życie trzeba czytać ze zrozumieniem wszystkiego….

    • Po za tym od niepamiętnych czasów ta podporządkowana droga wygląda tak samo,aleja drzew super jedzie się autem,ale docierając do skrzyżowania nie zauważa się że docieramy do krzyżówki,za drzewami są znaki stop ustąp pierwszeństwa a cienie od drzew sprawiają że jedzie się jakby nie miało być skrzyżowania,chyba że ktoś te drogi zna na pamięć, jeszcze jak sama byłam młodą osobą o mały włos nie minęła bym skrzyżowania jadąc późno wieczorową porą,tylko zwolnienie do 30 km dało mi możliwość zjazdu na tym skrzyżowaniu,gdyby ktoś odrobinę pomyślał że właśnie ta aleja drzew wprowadza kierowców tak rażące i bolesne w skutkach do tego konary przysłaniają znaki i widać je dopiero w momencie gdy znajdziemy się na ich wysokości,dla kilku drzew wolimy co roku poświęcać młodych ludzi,bo niestety turyści i osoby z poza okolicy nie będą znali drogi na pamięć i zawsze dopóty do puki będą drzewa i nie zrobią z tym porządku nawet ronda do tond będą ginęły niewinne osoby.Szkoda tylko że lekarze nie mogli poczekać jeszcze tydzień na decyzję odłączenia Nikodema nawet jeszcze obrzęk dobrze nie zszedł no cóż jak to można powiedzieć inni czekają na drugie życie. A cuda się zdarzają ja żyje dzięki temu że stał się cud,nawet lekarz w szpitalu kiedyś to stwierdził że już nie żyłam i cud się stał z ręki Boga to tak z dygresją do Ciebie kolego!!!!.

 8. N
  W tym wypadku jednak zginęli wszyscy młodzi ludzie Ukrainiec powinien zgnic w kriminale niech odpoczywajom w spokoju som w lepszym swiecie

 9. Ukrainiec to kierowca innowacji ,,Bolt” czyli przewóz osób info sprawdzone u służb,no ale tego nie napiszą.

 10. Paula poinformuj brata, że dziewczyna żyje i walczy cały czas o życie. Nie usmiercajcie ludzi…

 11. Chłopak, który był reanimowany na miejscu zmarł w szpitalu. Dziewczyna żyje

 12. W aucie była jedna dziewczyna – Natalia

 13. Onanis Samokopulos

  Jakby pozapinali pasy na tylnej kanapie, to byłoby mniej klientów do Św. Piotra – teraz pozostaje się tylko modlić i wierzyć w umiejętności lekarzy…

 14. Dziewczyna zmarła 🙁

 15. Ludzie zastanówcie się co piszecie nie zdając sobie sprawy jak jest rzeczywiście i co czują rodziny poszkodowanych. Na chwilę obecną mogę potwierdzić że Nikodem żyje ale jest w stanie krytycznym.

 16. Nie uśmiercajcie Natalki! Żyje, jest w ciężkim stanie, ale żyje! Przestańcie pieprzyć głupoty jak nie wiecie jaka jest prawda!

 17. A czy wicie jak się czuje Nikdem?

 18. Nikodem w ciężkim stanie dziewczynka też,dziś jest o 18 msza w Wąwolnicy o powrót do zdrowia i o życie za nich.

 19. Natalia dzisiaj zmarla… a u nikodema mozg nie wykazuje zadnych funkcji zyciowych…

 20. Z wielkim żalem stwierdzam, że ta tragedia zabrala ze sobą 4 osoby i niestety lekarz prowadzący nie widzi juz nadziei na ocalenie ostatniej ocalałej. Brak oznak funkcji mózgu – sztuczne podtrzymywanie zycia. Szczere kondolencje….., na to nie ma zadnych slow, ktore mogą zlagodzic ten bol, trzeba z nim zyc….

 21. Ogromna tragedia…brak słów .
  …bo jakie słowa pomogą przy stracie dziecka.:(..
  Szczere kondolencje *

 22. Teraz jedynie możemy trzymać kciuki i wspierać jak najlepiej Stasia i wszystkich rodziców zmarłych osób..musi być dla niego to straszne że stracił swoich najbliższych przyjaciół, przeżył tylko on…Nikodem, Adaś,Przemek, Natalia będzie nam Was brakowało, nigdy o was nie zapomnimy…..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8408zł 0.26%
  • GBP 4.97zł -0.02%
  • EUR 4.2792zł 0.04%
  • CHF 3.8851zł -0.12%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019
   Jutro premiera nowego pokazu na fontannie multimedialnej. Zobacz zwiastun (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Hubertus Motycki: Będzie pogoń za lisem i konkurs skoków przez przeszkody
   Rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
   Nocne zwiedzanie muzeum w Kozłówce. Pojawią się też duchy
   Na terenie Bike Parku odbędzie się piknik „Na Sygnale”
   Miasteczko Zmysłów w Centrum Spotkania Kultur
   x

   Szanowny Czytelniku!

   Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych, dzięki czemu otrzymujesz:

   Lepszą jakość strony. Możemy dostosowywać treści pasujące do poszczególnych grup odbiorców.

   Reklam jest mniej i są bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom finansujemy nasz rozwój, dzięki czemu nasz serwis nie wymaga opłat

   Twoje dane są u nas bezpieczne.Zgodę na przetwarzanie danych możesz wycofać w każdej chwili na stronie Polityka Prywatności.

   Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie* przez ITLU sp z o.o. oraz naszych Partnerów, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez ITLU sp. z o.o. i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

   Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

   Informujemy także, że poprzez korzystanie z tego Serwisu bez zmiany ustawień Twojego oprogramowania/przeglądarki wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam. Więcej przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

   Kto jest administratorem danych osobowych?

   Administratorem Twoich danych osobowych będziemy my, tj. spółka ITLU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie oraz nasi Partnerzy (reklamodawcy).

   Szczegółowe informacje na temat celów przetwarzania

   Twoje dane uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii będziemy przetwarzać, w tym profilować:

   • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych, w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług, w celu dochodzenia praw i roszczeń (podstawa: nasz prawnie uzasadniony interes),
   • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych (podstawa: Twoja zgoda).

   Jeśli wyrazisz na to zgodę nasi Partnerzy będą przetwarzali, w tym też profilowali Twoje dane osobowe uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii w celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie a także badań analitycznych w tych celach.

   Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

   Twoje prawa

   Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć.

   Przysługuje Ci też prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz tutaj.

   * Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje.