Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł rower, ale po drodze zgubił kapelusz. Policjanci zatrzymali 19-latka

Parczewscy policjanci zatrzymali 19-latka, który ukradł rower stojący przed jednym z bloków w Parczewie. Młodzieniec wpadł w ręce mundurowych, bo po drodze zgubił charakterystyczny czerwony kapelusz.

W nocy z 17 na 18 sierpnia w Parczewie doszło do kradzieży roweru należącego do 16–latki. Nastolatka, która przyjechała rowerem do swojego chłopaka, pozostawiła jednoślad przy stojaku przed blokiem, nie zabezpieczając go w sposób prawidłowy.

Kiedy para w trakcie wizyty wyjrzała przez okno w celu sprawdzenia, czy pozostawiony rower dalej stoi zaparkowany, stwierdziła jego brak. W wyniku rozpytania oraz ustaleń policjanci wytypowali 19-latka jako prawdopodobnego sprawcę kradzieży, który to podczas przywłaszczania zgubił charakterystyczny czerwony kapelusz.

Mundurowi na terenie jego posesji ujawnili rower odpowiadający opisowi poszkodowanej. Jednoślad wrócił do swojej prawowitej właścicielki, a 19-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Parczew)

4 komentarze

  1. Brunet wieczorową porą…

  2. Coto za wieśniak w takim kapeluszu.

  3. Sześćdziesiątki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo