690 680 960

Ugodziła partnera nożem. 35-latka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa

Pokłóciła się z partnerem, a następnie ugodziła go nożem. 35-latka usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa, grozi jej dożywocie.

W minioną sobotę wieczorem policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec Zwierzyńca został ugodzony nożem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili jego przebieg i zabezpieczyli ślady niezbędne do dalszego postępowania. Jak ustalili do zdarzenia doszło w mieszkaniu zajmowanym przez konkubentów. W czasie kłótni 35-letnia partnerka pokrzywdzonego nagle ugodziła go nożem.

Po wszystkim 41-latek opuścił mieszkanie i poprosił o pomoc znajomych. Mężczyzna jak i jego 35-letnia partnerka byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że kobieta w organizmie miała ponad 3,5 promila alkoholu, natomiast jej konkubent blisko 2,5 promila. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, stan w jakim się znajduje nie zagraża jego życiu.

35-latka trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta w poniedziałek usłyszała prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa, a sąd na wniosek policji i prokuratora aresztował ją na najbliższe trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa 35-latka odpowie teraz przed sądem. Grozić jej może dożywocie.

(fot. Policja Zamość)

Jeden komentarz

  1. Gdyby zabiła, to byłby tylko zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Niestety poszkodowany żyje więc babka ma poważny problem.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas