690 680 960

Uderzyła w wyprzedzające ją auto. Uszkodzone zostały wystawione do sprzedaży samochody i laweta (zdjęcia)

Uszkodzone cztery samochody, laweta, konstrukcja reklamowa oraz ogrodzenie – to skutek nieostrożności kierującej seatem kobiety. Na miejscu pracują policjanci. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 11 w miejscowości Kol. Płouszowice. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa samochody: osobowy z dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca seatem kobieta poruszała się od strony Lublina. Wykonywała manewr skrętu w lewo, na teren posesji. Nie upewniła się jednak, czy może go wykonać bezpiecznie. W wyniku tego wjechała w dostawczego mercedesa, którego kierowca wyprzedzał jej pojazd.

W wyniku tego wytrącony z toru jazdy mercedes zjechał na lewą stronę oraz wypadł z drogi do rowu. Tam wjechał w zaparkowane dwa auta oraz lawetę. Uszkodził też ogrodzenie posesji i konstrukcję reklamową.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z seata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

31 komentarzy

 1. Cisnąć to faktycznie cisną i to zdrowo a nie zawsze z głową. Na takie sytuacje najlepiej kamerkę na tył i przód pojazdu mieć zmotaną i można już się w sądzie kłócić kto nabroił.

 2. każdego dnia rano ok godz. 4m30 rano podobny bus z tej właśnie piekarni Adampol jedzie ulicą Willową . Teren zabudowany , przystanki , przejścia … Prędkość busa ok. 100km na godz, pewno nawet więcej ale tego nie jestem pewien. Dla mnie to szok , ja to widzę od kilku lat bo codziennie pracuję w tym rejonie od 3m30 do 7 . Tak nie powinno być , ten kierowca nie ma odrobiny wyobraźni . Ja mam blisko 60 lat wszystkie kat. prawa jazdy ale już nie jeżdżę bo mam chory kręgosłup. Teraz już tylko sprzątam.

 3. Jak z biegiem lat zmienia się interpretacja przepiśów. Miałem identyczną sytuację i byłem winny jako wyprzedzający.

 4. to skoro ta skrecała to jak on mogł ją wyprzedzać? jak dla mnie wina dostawczaka

 5. Po co babce lusterka, do tego nie zorientowała się gdzie może być bus, który za nią jechał pewnie jakiś czas, zero wyobraźni.

 6. Ja wyprzedzałem kobietę z włączonym kierunkowskazem w prawo, ale skręciła mi niestety w lewo…… doszło do zderzenia, przegrałem sprawę w sądzie i dostałem mandat. Polska!!!

 7. czy ktoś może miał kamerkę i nagrał wypadek 30 września 2019 w łouszowicach

 8. Czy może ktoś widział wypadek z 30 09 2019 w kol Płouszowice to bardzo proszę o kontakt no ,jeżeli czyta to Pan kutry za trzymał się na miejscu tego wypadku to bardzo proszę o kontakt z gury dziekuje

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami