690 680 960

Uderzył w tył volkswagena, auto wypadło z drogi i zatrzymało się na polu

Wczoraj na drodze krajowej nr 12 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Po zderzeniu dwóch pojazdów, jeden z nich zatrzymał się na przydrożnym polu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 16:30 na drodze krajowej nr 12 w Biskupicach w powiecie świdnickim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji pojazdu dostawczego z osobowym.

Mundurowi ustalili na miejscu, że 50-latka kierująca pojazdem marki Volkswagen zaczęła zwalniać, z zamiarem skrętu w lewo. W tym czasie 23-letni kierujący pojazdem dostawczym marki Renault nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu.

Siła uderzenia była tak duża, że osobówka zatrzymała się na przydrożnym polu. 50-latka została przetransportowana do szpitala, gdzie stwierdzono u niej ogólne potłuczenia ciała.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem. Kierujący byli trzeźwi.

(fot. Policja Świdnik)

6 komentarzy

  1. Smesik.. Fb…

  2. Sms’a pewnie pisał.

  3. To jest norma w tym miejscu. Ograniczenie do 60-tki nie robi na nikim wrażenia.

  4. Uuuuu telefon był ważniejszy …. co ram nowego na FB

  5. Czemu prawka nie zatrzymali? Zdrowo puknał to to auto a jak by ten golf wybity z toru jazdy polecial by w druga stronę na czołówkę z inna osobowka a nawet z ciezarowka? Takie rzeczy madrym kierowcom sie nie zdarzaja ale jak ktos za fajera zajmuje sie wszystkim innym niz kierowaniem to takie sa skutki.

  6. Ciekawe ile jeszcze dostawczaków zniszczy zanim go wywalą z roboty?…Albo kogoś zabije.

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas