Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył skuterem w tył iveco. Miał ponad promil alkoholu, trafił do szpitala

Wczoraj w miejscowości Huta Dzierążyńska doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego mężczyzny kierującego skuterem. 52-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 18.00 w Hucie Dzierążyńskiej w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu skutera z pojazdem marki Iveco. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Policjanci wstępnie ustalili, że 52-letni mieszkaniec gminy Krynice kierujący motorowerem marki Romet najprawdopodobniej chciał wyprzedzić pojazd Iveco, którego kierowca był w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję. Kierujący jednośladem uderzył w tył pojazdu.

W wyniku zderzenia się pojazdów, 52-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierujący Iveco, 55-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego nie potrzebował pomocy medycznej, był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. I znów dobra Bozia w odpowiedniej chwili pstryknęła Przenajświętszym Palcem.
    Być może dlatego upomniany został pijusek, a nie potrącony ktoś postronny.
    Módlmy się o więcej takich trafnych interwencji.

  2. … każdy pijany motoidiota powinien jeszcze zebrać pałowanie od policji jak za komuny bywało

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo