Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekając z miejsca kolizji przejechał po kobiecie. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Kamera zamontowana w jednym z pojazdów nagrała moment wypadku, jaki miał miejsce dzisiaj po południu w Lublinie. Sprawca uciekł, jednak jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Trwają poszukiwania kierowcy forda, który dzisiaj po południu w Lublinie doprowadził do groźnie wyglądającego wypadku. Wszystko wydarzyło się po godzinie 14 na ul. Długiej. Kierujący fordem mężczyzna poruszał się od strony ul. Krańcowej. Przed skrzyżowaniem z ul. Pawią zatrzymał się za autami oczekującymi na możliwość wyjazdu.

Hamując, uderzył jednak w renaulta. Kiedy kierująca nim kobieta zaczęła wysiadać, sprawca kolizji postanowił uciec. Ruszył gwałtownie do przodu, po czym przejechał po znajdującej się na przejściu kobiecie. Nie zrobiło to na nim większego wrażenia, nie udzielając poszkodowanej pomocy szybko odjechał w stronę ul. Garbarskiej.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Potrącona kobieta z obrażeniami ciała, w tym kończyny dolnej, po której przejechało auto, została przetransportowana do szpitala. Jednocześnie okazało się, że renault w wyniku kolizji nie został uszkodzony.

Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Jak udało nam się ustalić, zatrzymanie sprawcy wypadku jest tylko kwestią czasu.

(wideo – Tomasz S.)

71 komentarzy

  1. TOM CIO SPECJALISTA

    Pytanie do redakcji czy sprawca został zatrzymany

  2. Z kąd ta kobieta się tam znalazła oglądam już parę razy i nie widzę aby się zbliżała do przejscia ,chyba z nieba spadla

Z kraju