Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Turów: Zderzenie trzech pojazdów na drodze krajowej nr 19. Trzy osoby ranne

Uwaga na utrudnienia na krajowej 19. Przed godz. 17:00 w miejscowości Turów w powiecie radzyńskim doszło do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciągnik rolniczy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w tył ciągnika uderzył kierujący samochodem marki Citroen. Jadący za samochodem kierowca drugiego z pojazdów, w porę nie wyhamował i uderzył w tył citroena. Kierujący ciągnikiem oraz jeden z kierowców citroena zabrani zostali do szpitala na badania. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Droga jest zablokowana, funkcjonariusze kierują auta na objazdy – informuje KWP Lublin.

Z miejsca zdarzenia dotarły informacje, że do szpitala trafiła jeszcze jedna osoba. W wypadku ucierpiał również czwarty pojazd – litewska ciężarówka, której naczepa została rozpruta przez widły ciągnika rolniczego. Jeden z citroenów uderzył w tył ciągniętej przez ciągnik przyczepy przewożącej trzodę chlewną.

Apelujemy do kierowców o ostrożność. Po opadach deszczu jest ślisko. Zachowajcie bezpieczne odległości od poprzedzających pojazdów oraz dostosujcie prędkość do warunków na drodze.

Zdjęcia z miejsca wypadku dzięki uprzejmości iledzisiaj.pl.

Wyświetl większą mapę2013-11-03 18:23:17
(fot. www.iledzisiaj.pl)

2 komentarze

  1. @ Widz: „Zdjęcia z miejsca wypadku dzięki uprzejmości iledzisiaj.pl.” jest w materiale, po drugie Serwis Ile Dzisiaj jest serwisem z którym współpracujemy od samego początku. Pozdrawiam