690 680 960

Turka: Kolejny wypadek w przeciągu kilku godzin

Do kolejnego zderzenia pojazdów doszło w czwartkowe popołudnie w Turce. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Przed godziną 20-tą w miejscowości Turka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wypadek wydarzył się tuż za osiedlem Borek w rejonie przystanku autobusowego. Jak poinformował nas czytelnik Wojciech, do zdarzenia doszło, gdy kierujący samochodem osobowym marki peugeot, jadąc w stronę Lublina podjął manewr wyprzedzania autobusu. Jednak wykonał go tak niefortunnie, że doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem corsą.

Jedna osoba została przez pogotowie ratunkowe przewieziona do szpitala, jednak ze wstępnych ustaleń wynika, iż nie doznała poważnych obrażeń. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Korek aut kończy się w rejonie budowy obwodnicy.

Kilka godzin wcześniej, gdyż około godziny 15-tej w Również doszło w tym rejonie do zderzenia dwóch aut. W pobliżu dyskontu zderzyły się dwa samochody osobowe. Jednak tym razem kończyło się tylko na rozbitych autach, gdyż żadna z osób podróżujących pojazdami nie doznała poważniejszych obrażeń.

Informację o zdarzeniach dostaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY !

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2013-11-14 20:40:43

2 komentarze

  1. Dobrze, że nic poważnego nikomu się nie stało
    ———————————-
    Na skrzyżowaniu przy wyjeździe z biedronki w Turce powinna być ustawiona sygnalizacja świetlna. Bardzo często ludzie w jego okolicy przebiegaja wracając lub idąc do Biedronki. Dodatkowo w godzinach popołudniowych bardzo trudno włączyć się do ruchu. Lewoskręt jest wtedy wymagającym manewrem (podobnie na skrzyżowaniu Bursaki Związkowa).
    Wracając do sygnalizacji uważam, że fajnie by było gdyby wymieniony dyskont ją zafundował. Ponieważ niebezpieczniej zrobiło się właśnie po jego wybudowaniu.

  2. Błędna informacja dotycząca wypadku z godz. 15. Otóż doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala z urazem nerki.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku