Trzy wypadki i pięć osób rannych. Piątek na drogach regionu

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, w miarę spokojnie minął piątek na drogach Lubelszczyzny. Nie brakowało jednak drobnych kolizji.

Do trzech wypadków doszło w piątek na drogach województwa lubelskiego. Do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano pięć osób, które podróżowały pojazdami biorącymi udział w tych zdarzeniach. Pośpiech oraz mokra nawierzchnia spowodowały jednak, że doszło także do 68 kolizji. Policjanci zatrzymali też 18 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Do najpoważniejszego wypadku doszło w miejscowości Gołąb w powiecie puławskim, na drodze wojewódzkiej nr 801 Puławy – Dęblin. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volvo i opel. Jak ustalili funkcjonariusze puławskiej drogówki, kierująca volvo 34- letnia mieszkanka Ryk, zjechała nagle na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: kierująca volvo oraz 51 – letni kierowca i 53-letnia pasażerka opla.

Z kolei w miejscowości Strachosław w gm. Kamień w powiecie chełmskim, zderzyły się dwa auta: audi i fiat. Wstępnie ustalono, że kierujący audi 49-latek, wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym fiacie seicento. W wyniku zderzenia 42-letni kierowca fiata z obrażeniami trafił do szpitala.

Wieczorem doszło także do potrącenia rowerzysty. W miejscowości Wola Uhruska, 57-letni rowerzysta wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z volkswagenem. Rowerzysta został ranny i pogotowie ratunkowe przetransportowało go do szpitala.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-11-22 11:27:40

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja