Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy poszukiwane osoby w rękach kryminalnych

Kraśniccy kryminalni w ciągu jednego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sądy w Kraśniku i Hrubieszowie, a także nieletniego, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Kraśniccy kryminalni w ostatnich dniach zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Gościeradów, który poszukiwany był przez hrubieszowski sąd listem gończym, a także przez kraśnicki wymiar sprawiedliwości, który wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna, który się ukrywał od pewnego czasu spędzi za kratami jako recydywista ponad rok czasu za kradzieże i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

– Tego samego dnia przystąpili do poszukiwań 18-latka skazanego na karę zastępczą pozbawienia wolności przez lubelski sąd , zauważyli go w okolicy jednego ze sklepów na terenie Kraśnika, przy okazji natrafili również na jego 16-letniego kolegę, który nie wrócił z przepustki z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Na widok policjantów nastolatkowie z powiatu kraśnickiego zaczęli uciekać przed policjantami. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani – relacjonuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Przy okazji okazało się, że 18-latek miał przy sobie kilka gramów mefedronu, za co dodatkowo odpowie. Dorośli trafili do więzienia, a 16-latek do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

8 komentarzy

  1. Bluza bakajoko na pierwszym planie

  2. A moja ulubiona Dorota B dalej na powietrzu. Oj nie przynosi to chluby naszej dzielnej policji.

  3. szybciej BMW , PISwskie pomio…. y

  4. Patolki z bajajajo :)) gangsta na hulajnogach

  5. Kiedy zaczną łapać grube ryby? Te typki 🙂 Dajcie spokój z takimi newsami

  6. jakieś ofermy, że się dali milicji złapać

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo