Trzy młode osoby zginęły w zderzeniu dwóch aut. Droga krajowa nr 19 zablokowana

W niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 19, pomiędzy Kraśnikiem a Janowem Lubelskim, doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Zarajec zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Trzy młode osoby zginęły na miejscu.

144 komentarze

 1. A skąd wiecie ,że koledzy zabici np. nie krzyczeli jedz szybciej , gazu ? Chłopak trzeźwy , tylko młody i lekkomyślny .Moim zdaniem powinien dostać wyrok w zawieszeniu , bo karą jest życie z poczuciem winy . Nie , nie jest mordercą jak tu ktoś napisał .

  • Sprawiedliwość na 4 kołach

   Jeżeli ten młody dostanie kar w zawieszeniu, to facet z mełgiewskiej tez powinien dostać karę w zawieszeniu. Jeden zabił 1 osobę, bo złamał przepis zabraniający wyprzedzania przed przejściem a drugi zabił 3 !!! osoby bo złamał przepis ograniczający prędkość. Dla obydwu karą będzie życie z poczuciem winy !!!

  • A nawet jeśli krzyczeli to co? To znaczy, że miał ich słuchać? Co Ty piep..sz człowieku? Co to za wytłumaczenie? On był kierowcą i on miał świadomość jak powinien prowadzić i że odpowiada za życie nie tylko swoje ale i innych. Nie byli na torze wyścigowym tylko na drodze publicznej i ucierpiały 2-ie całkowicie przypadkowe osoby. Kara w zawieszeniu bo karą jest życie z poczuciem winy, a skąd w ogóle wiesz, że on ma jakiekolwiek poczucie winy? Trzeba było się zastanowić wcześniej co się robi a nie teraz brać na litość i współczucie. To w ogóle opróżnijmy więzienia, bo mordercy siedzą z poczuciem winy że kogoś zabili, złodzieje że okradli, oszuści – oszukali, gwałciciele – zgwałcili, niech każdy sobie robi co chce, po co kogokolwiek karać skoro karą jest życie z poczuciem winy… Tylko powiedz to w oczy rodzinom tych, którzy zginęli, bo on może i będzie żył z poczuciem winy, ale oni już nie żyją.

  • Aaron Fleischman

   W ogóle za nic nikogo nie skazujmy :))) Życie z poczuciem winy to przecież najlepsza kara.

   Czy skazanie zabójcy i gwałciciela na dożywocie wróci ofiarom życie? Nie. To jaki to ma sens? :)))

  • skąd tacy idioci jak ty się biorą ?

 2. To co widzisz na zdjęciu to już pocięty wrak po wydobyciu ciał

 3. Kim byli pasażerowie wiadomo coś?

 4. Niestety nie każdy ma wyrzuty sumienia……..Młody chłopak co spowodował wypadek zabił jedną dziewczynę a drugą osobę prawie!!!Poszedł kilka dni po wypadku do pracy!!! Każdy przezywa inaczej……

 5. Drodzy Państwo czepiają się wielu młodych kierowców, zrozumcie poziom umiejętności kierowców , w Polsce uczy się zdawać egzamin na PJ a nie prowadzenia pojazdu, kursanci uczą się ecodrivingu zamiast umiejętności panowania nad pojazdem podczas poślizgu, młody kierowca nie ma pojęcia Ci zrobić gdy nawet delikatnie straci przyczepność i stąd takie sytuacje ale dalej bronimy teorii wieku i odpowiedzialności ale nikt nie pomyśli że może trzeba młodych kierowców zasnąć na matę poślizgowa nauczyć ich czegoś a nie tylko wymagać odpowiedzialności za coś czego nie potrafią bo gdzie mieli się nauczyć??? Tory zamykać, mandaty podnosić, i młodych krytykować! Tylko tyle potraficie? Na zachodzie młody kierowca może pojechać na tor własnym autem doskonalić swoje umiejętności co przekłada się później na bezpieczeństwo na drodze bo przy okazji sie wyszaleje i nie swiruje na drodze.

  • Aaron Fleischman

   No tak. Gdyby był tor…

   Dorosły człowiek, a nie gówniarz, nie będzie miał żadnej potrzeby, żeby się wyszaleć, a już tym bardziej świrować na drodze. Jeśli ktoś ma tendencje do „świrowania” na drodze, to nigdy nie powinien mieć prawa jazdy.

   Właśnie problem polega na tym, że dzisiejsze osoby w wieku 18 czy 19 lat to jeszcze mentalnie dzieci, a prawo jazdy myli im się z licencją kierowcy rajdowego albo, co gorsza, z licencją na zabijanie. Efekty mamy powyżej… 

   • Powtórzę kolejny raz:
    Zapomina wół jak cielęciem był.
    Egzamin na prawo jazdy zdałem w 1995 roku, na 1000 mieszkańców przypadało w tym roku 200 samochodów (dane za GUS). 3 lata temu było 519 samochodów na 1000, czyli ponad 2,5-krotnie więcej.
    Chcesz dane na temat ofiar wypadków i ich liczby?
    (dane za http://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,Wypadki-drogowe-raporty-roczne.html)
    Rok 2016: 33.664 wypadki, 3.026 ofiar śmiertelnych, 40.766 rannych
    Rok 1995: 56.904 wypadki (69% więcej), 6.900 zabitych (128% więcej!), 70.226 rannych (ponad 72% więcej).
    A ty nam tutaj bajasz o bezpiecznych kierowcach 20 czy 25 lat temu.
    20 lat temu na drogach była prawdziwa rzeź w porównaniu z tym, co dzieje się na nich dzisiaj!

  • Dokładnie. Często żeby sobie polatać bokiem i ogarnąć samochód w nieco bardziej ostrych manewrach musiałem jezdzic na plac jakies 15 km od domu a i stamtąd mnie gonili. Chciałbym zobaczyć te wsztstkie mądrale z komentarzy w nagłym poślizgu, możemy się porównać. Przekonani o swojej nieskazitelności za kółkiem nawet nie widzą jak sami są słabymi kierowcami tylko jeżdżą zbyt ślamazarnie żeby spowodować jakikolwiek wypadek.

 6. Pokolenie "róbta co chceta"

  No proszę, no to mamy hat-tricka „róbta co chceta”.

 7. Przecież po śladach widać na zdjęciu, że go wyniosło, odbił raptownie i znowu poszedł na drugi pas. Dobrze, że skoda jechała wolno. Duża prędkość plus masa, fizyki nie oszuka.

 8. Dlaczego żadnen salonowy nie stoi na awaryjnych na ekspesowce, tylko same szroty gdzie oleje nie byłby wymieniane kilka lat? Ponadto ludzie nie ustawiają trójkątów, maska i bagażnik otwarty, żeby było mało pasażerowie łażą dookoła tych dziadów. To przykład z ekspresowki na Piaski okolice swidnika. A jak jest gorąco to co parę metrów stoi taki złom, ludzie o samochody trzeba dbać i nie mówię tu o to żeby co dwa lata kupować nowy ale wymieniać to co pisze w książce.

 9. Młodość ; pasażerowie też widzieli jaką prędkością jedzie , mogli zareagować .Młodzi ludzie szaleją ,różne wariactwa robią , po prostu jednym brakuje szczęścia .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności