Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez forda

Wczoraj przed północą doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 23.00 w miejscowości Bodaczów w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że mężczyzna kierujący pojazdem osobowym marki Ford wjechał w pieszego poruszającego się nieoświetlonym odcinkiem drogi. W wyniku odniesionych obrażeń 50-latek poniósł śmierć na miejscu. Mundurowi wstępnie ustalili, że mężczyzna nie posiadał na sobie elementów odblaskowych.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego. W trakcie prowadzonych policyjnych czynności w miejscu wypadku występowały utrudnienia z przejazdem.

10 komentarzy

 1. Czy morderca siedzi już w areszcie? Kiedy cymbały w samochodach wbijcie sobie do głowy że pieszy po ostatniej zmianie przepisów ma zawsze pierwszeństwo?

  • Pieszy co się nie spieszy

   Z taka interpretacją przepisów korzystaj ze świąt, bo wróżby wskazują że możesz niewiele ich jeszcze doczekać.

  • Pieszy ma pierwszeństwo ale na pasach. Nie ma prawa stwarzać zagrożenia, chodząc poboczem na nieoświetlonym odcinku bez żadnych odblasków. W tej sytuacji to on jest winny.

 2. Beata ale ze i ciebie jest pustol

 3. A ten kierujący to co, niedowidzi, czy bez świateł jechał?

  • Nie ośmieszaj się. Siły fizyki powodują że nie zatrzyma się pojazdu w miejscu.

   • Tak się złożyło, że o siłach fizyki, w tym oświetlenia, wiem całkiem sporo. Jak się ma dobre światła i prowadzi pojazd z należytą uwagą oraz dostosowaną do warunków prędkością, to czasu na zatrzymanie się lub ominięcie zauważonej przeszkody jest też całkiem sporo. No, chyba że pieszy popełnił samobójstwo, nagle rzucając się pod pojazd

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Jechał by jechać

 5. szkoda 5zl na odblask i to obciach zalozyc na siebie

Dodaj komentarz

Z kraju