690 680 960

Tragiczny wypadek w Lublinie. Volkswagen uderzył w drzewo, nie żyje dwóch młodych mężczyzn (zdjęcia, wideo)

Siła uderzenia była tak wielka, że silnik przeleciał kilkanaście metrów i spadł po drugiej stronie jezdni. Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn, obaj to obywatele Ukrainy.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 23:30 na ul. Glinianej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Lasockiego samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał w kierunku ul. Nadbystrzyckiej. Po wyjechaniu z łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na prawą stronę, a następnie z impetem uderzyło bokiem w drzewo.

Siła uderzenia była tak wielka, że silnik przeleciał kilkanaście metrów i spadł po drugiej stronie jezdni. Z kolei elementy auta znajdowały się nawet kilkadziesiąt metrów dalej.

Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Obaj zginęli na miejscu. Jak ustaliliśmy, ofiarami są obywatele Ukrainy w wieku ok. 23 lat.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin ul. Gliniana była całkowicie zablokowana.

(fot. wideo – lublin112)

102 komentarze

  1. Ktoś orientuje się ile mieli na budziku? Z relacji świadków lecieli ponad 100.

  2. Żeby wszystkim , kto pisze brzydkie rzeczy było to , co piszą . *** nawet nie wiecie jak to było , to skąd wzięliście że macie możliwość pisać o ludzie których nie znali nawet ! Może stać się z każdym , nie macie prawa pisać nic złego , psy .

Kursy walut

  • USD 4.33zł -0.5%
  • GBP 5.3242zł -0.23%
  • EUR 4.6816zł -0.09%
  • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas