Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek strażaków z Opola Lubelskiego. Jeden nie żyje, czterech zostało rannych

Wczoraj po południu strażacy z jednostki OSP w Opolu Lubelskim uczestniczyli w wypadku. Niestety jeden z nich zginął. Policjanci ustalają teraz okoliczności zdarzenia.

48 komentarzy

 1. Paweł był kierowcą karetki, wspaniałym ratownikiem i prawdziwym strażakiem!
  Aż trudno w to uwierzyć, że człowiek, który uczył mnie jak ratować, dzięki któremu jestem certyfikowanym ratownikiem zginął w takich okolicznościach… Za wcześnie…. 🙁
  Łączymy się w bólu i żałobie…
  A komentarze, które dodajecie są tak beznadziejne, że nie wiem czy mam płakać czy się śmiać? Zastanów się. Zastanów się człowieku bo może sam będziesz potrzebował naszej profesjonalnej pomocy. Takiej pomocy, którą mógł udzielić ci Paweł. Gdy czekasz na pomoc, na karetkę pogotowia, na straż pożarną minuta jest jak wieczność więc proszę po raz ostatni. DARUJCIE SOBIE TE DENNE I DZIECINNE ZAGRYWKI!!!

  • To był Paweł? Ten Paweł który szkolił nas strażaków na KPP? Nie gadaj…
   Proszę odpowiedz bo dzięki niemu i z nim robiłem 2 lata temu KPP…

 2. Ludzie ogsrnijcie się właśnie straciliśmy przyjaciela człowieka który nosił pomoc wszystkim ludziom wszystkim komu tylko mógł a wy ocenianie to jak do tego doszło stało się

 3. jakakolwiek, byla przyczyna tego wypadku to jst tragedia ,ze zginal czlowiek, ktory ratowal innym zycie. czesc jego pamieci i wyrazy wspolczucia dla jego rodziny i bliskich.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo