690 680 960

Tragiczny wypadek przy załadunku zboża. Nie żyje 34-latek porażony prądem

W czwartek wieczorem na terenie gminy Chełm doszło do tragicznego wypadku podczas załadunku zboża. Nie żyje 34-latek porażony prądem.

Wczoraj wieczorem na terenie gminy Chełm doszło do wypadku podczas załadunku zboża. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji 34-letni mężczyzna został porażony prądem, podczas ładowania zboża przy pomocy przenośnika ślimakowego.

– Pomimo prowadzonej przez załogę karetki pogotowia reanimacji mężczyzn ten zmarł. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności, które mają na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

2017-07-28 11:04:25
(fot. ilustr. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Przypominam, że wyłącznik różnicowoprądowy RCD kosztuje od 37 zł. W takich przypadkach potrafi uratować życie. Podobnie jak czujniki czadu w sezonie grzewczym.

 2. Gdzie na liniach nN instaluje się różnicówki??? weź mnie oświeć

  • Montujemy pod licznikiem i nawet prąd nie zdąży kopnąć a rozlacza

  • mieszkam w bloku i mam w mieszkaniu wyłącznik różnicowy .

  • Podajnik slimakowy napedzany jest silnikiem 3 f. o mocy ok. 5.5 kW.Gdyby instalacja była wykonana zgodnie z obowiazujacymi przepisami z roznicowką to by nie zginoł.

 3. Ryszard O w liniach NN instaluje się wyłaczniki róznicowo-prądowe a ja zadam pytanie w takim razie to gdzie się montuje według Ciebie ? na śrdnim czy może wysokim ?? można nawet załozyć kilka wyłączników r.p. na różne obwody na ogół w rozdzielni NN tym razem to TY mnie oświeć

  • Instaluje sie raczej niestety tylko w instalacjach wewnątrz budynku np przy liczniku a to porażenie bylo pewnie na napowietrznej linii nN

 4. Rysik na liniach nie, ale w instalacjach jak najbardziej. A w nowych instalacjach są wręcz wymagane. I nie zgrywaj takiego wielkiego znawcy kwaśnych jabłek i zielonego agrestu.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…