690 680 960

Tragiczny wypadek pod Chełmem. Nie żyje 19-latek kierujący BMW, trzy osoby ranne (zdjęcia)

We wtorek po południu w Siedliszczu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

110 komentarzy

 1. A tam „niewiniątko” od razu.
  Po pierwsze auto starsze niż kierowca.
  Po drugie kierowca, który zrobił prawo jazdy na jakimś 60-konnym truchle, teraz siedział w ponad 150-konnym BMW (te 150 koni z tego wnioskuję, że wywalono zapas i otwarto bagażnik – pewnie po to, żeby odłączyć akumulator, które w wersjach z sześcioma garami pod maską jest z tyłu).

  Trzeba mieć pokorę, gdy się z dróg korzysta.
  Tu tego zabrakło.

  Gdyby miast zginąć zabił nadjeżdżającego z przeciwka motocyklistę, albo ciężarną kobietę w jakimś miejskim wozidle, to byście inaczej tutaj, obrońcy głupoty drogowej, pisali.
  Źle się stało, że zapłacił tak dużą cenę za swój błąd, ale to był jego błąd.

 2. Nie ma sensu komentować… Ilu by nie zginęło to tęp.a młodzież nie zrozumie…. Będą szaleć i się popisywać bo nie mają innych zajęć… Wystarczy wieczorem popatrzeć na tych pod kauflandem w Chełmie. Przyjeżdżają takimi gniotami i myślą że są najlepsi-heh szkoda gadać… Oby więcej takich spotkań na drodze z busami i ciężarowkami to na prawdę będzie bezpieczniej dla normalnych ludzi…..

  • Nie!
   Żadna śmierć na drodze, żadne „spotkania z busami i ciężarówkami” nie powinny mieć miejsca.
   Rozum zostawiłeś tam, gdzie u młodych ludzi pakują go hormony i chęć popisania się przed rówieśnikami.
   Popatrz pacynko, co robisz – życzysz śmierci ludziom.
   Ofiara tamtego wypadku nie życzyła śmierci nikomu. Po prostu zabrakło jej umiejętności, szczęścia i pokory.
   Zapłaciła za to najwyższą cenę.
   A ty pacynko, hejterze durny, jeszcze sobie pozwalasz na nienawistne komentowanie tego tutaj.
   Nie powinien tak młody człowiek siedzieć w tak mocnym aucie nie posiadając przy tym odpowiednich umiejętności – tutaj zgoda. Ale całą resztę to sobie kmiocie dopowiadasz 🙂

   • szcześcia zabrakło? za kierownica szczęście jest niepotrzebne, po to system tak działa aby bezpiecznie było bez szczęścia! zrozumiesz to kiedyś?

  • ci to akurat mieli co robić…wracali z matury….a wina leży po stronie rodziców…jakby mu kupili seicento…to by nie było takiej tragedii

  • Redakcjo, nie pozwalajcie na takie tempe, idiotyczne komentarze …..

   • ta nie tylko kierowca ale wszyscy by poszli do piachu dla małolata najlepszy rumak max. 90 kw na ramie zanim sie rozpędzi to ciśnienie z pały zejdzie a jak przydzwoni bo brak umiejętności to da mu to do myślenia na całe życie na kursach powinni urządzać takie wyreżyserowane czołówki ze ścianką i 3 pomidorami malinowymi na tylnej desce

   • Oni się z tego utrzymują.A i tak głupocie ludzkiej ZERO współczucia.

  • Dyplom z matury do odebrania u Św. Piotra.

 3. A teraz uwaga dla wszystkich komentujących! Wiem, ja wiem że na tym forum można komentować wszystko, ale zastanówcie się trochę, postawcie się w sytuacji rodziny chłopaka który zginął. Jechał szybko czy nie jechał, zabił kogoś czy nie zabił, wasze komentarze są przykre i wyobraźcie sobie co czuje rodzina czytając te komentarze. Nie chodzi tylko o ten post ale ogólnie o wszystkie takie sytuacje w których ktoś zginął. Przeczytajcie taki post jeśli was interesuje, pomyślcie sobie co chcecie ale nie publikujcie takich podłych komentarzy. Rodzina może to przeczytać. Bliscy którzy są teraz załamani całą tą sytuacją a wy jeszcze ich dobijacie. Każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy ale każdy też ma uczucia. Człowiek pogrążony w smutku po utracie bliskiej osoby a zwłaszcza dziecka czytając te komentarze może sobie coś zrobić. Przecież po samej utracie dziecka odechciewa się żyć a tu jeszcze te komentarze.

 4. pohybel mi… Zawsze…ale to zawsze , gdy jest taka tragedia nie zdarza mi się pisać jakiekolwiek- JAKIEKOLWIEK komentarze… tak w skrócie, nie wierzę ,że masz znowu JAKIKOLWIEK rozum… oraz JAKIEKOLWIEK dzieci-proste, która by z takim chciała…a póki co, pleć męska z płcią taką samą … nie może mieć…POTOMSTWA… a jeśli się mylę i Ty jesteś owym owocem ,Choć takiego nazywać płcią męską… wydaje się wielką przesadą – wspólczuję GŁUPOTY! )

  • Te komentarze są bardzo potrzebne. Może właśnie dzięki nim, jakiś inny mistrz stuknie się w łeb i jakaś inna rodzina nie będzie musiała przeżywać utraty kogoś bliskiego.

   • zgadza się – ten chłopak egzamin dojrzałości oblał na całego – szkoła nie uczy dziś niczego jedynie co robi to przygotowuje do pisania sprawdzianów a w głowach i tak nic nie zostaje

    • Kiedyś to były czasy, dzisiaj to nie ma czasów. Zapomniał wół jak cielęciem był.

 5. Przykre ale to rodzicow wina bo z kont student miał by pieniądze na takie auto mama i tata dali a teraz będą cierpieć

 6. Bus ,piszemy SKĄD …

 7. Przykro czytać te komentarze choć jest to po części prawda. Sama nie lubię cwaniaków z BMW co szpanują. Ale stała się niewyobrażalna tragedia. Zginął młody człowiek, miał całe życie przed sobą. Niestety przegrał swój egzamin dojrzałości……… Nikt nie jest z nas idealny, popełniamy błędy. Zanim coś napiszecie zastanówcie się. …….
  Spoczywaj w spokoju chłopaku [*] [*] [*]

 8. Pomyśl baranie jeden z drugim czy sam nie popełniłeś w swoim życiu błędów, czy nie było tak że o mały włos nie doszło by do podobnej tragedii.

  • Każdy popełnia błędy, ale jakoś tak się dziwnie składa, że akurat tego typu błędy trzymają się głównie miłośników burakowozów i ałdic.

 9. Mam 50 lat i wiem ze młodość to młodość każdy ją przechodzi tez mam syna w tym wieku i tak mnie zabolał ten komentarz więcej takich spotkań osobówki z ciężarówka człowieku co ty piszesz jak można zresztą nazwać cie człowiekiem i na pewno polecićsz do kościoła i bedziesz udawać katolika jak można takie coś napisać w czasie takiej tragedii nie rozumiem z dała od takich durnych ludzi 😔😔😔

 10. Jechał za szybko,prawo jazdy miał też od niedawna, nie wyrobił się na ostrym zakręcie (a jest on tam naprawdę ostry) do tego nawierzchnia była śliska bo padało – wiem, bo tam mieszkam…

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas