690 680 960

Tragiczny wypadek pod Chełmem. Nie żyje 19-latek kierujący BMW, trzy osoby ranne (zdjęcia)

We wtorek po południu w Siedliszczu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje jedna osoba, a trzy trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło we wtorek około godziny 12:30 w miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z pojazdem dostawczym. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW 19-letni mężczyzna nie dostosował prędkości i na łuku jezdni wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z pojazdem dostawczym. W pojeździe osobowym podróżowały cztery osoby. Niestety kierujący BMW 19-latek poniósł śmierć na miejscu, zaś trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Kierujący busem marki Renault 55-letni mężczyzna był trzeźwy, razem z nim jechała jeszcze jedna osoba. W wyniku zdarzenia droga jest zablokowana, a ruch dla samochodów odbywa się po wyznaczonych przez policjantów objazdach. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratura i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Jak nas poinformowano młodzi ludzie wracali z matury do domu.

(fot. Policja Chełm)

110 komentarzy

  1. Dobrze że w niewinna osobowke nie strzelił i nie wybił niewinych ludzi …po maturze miał pecha za szybko jechał i akurat pech ze doatawczak jechał ….

  2. Szkoda chłopaka, samochód z moich okolic, zaspawany dyfer, brak wyobraźni i tragedia, współczucie dla rodziny

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas