Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar domu. Na fotelu znajdowały się zwłoki mężczyzny

W środę w miejscowości Kolonia Sól w jednym z budynków mieszkalnych interweniowały trzy zastępy straż pożarnej. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej strażacy natknęli się na zwłoki mężczyzny.

W środę przed południem strażacy z terenu powiatu biłgorajskiego otrzymali zgłoszenie o silnym zadymieniu w jednym z budynków w miejscowości Kolonia Sól. Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W trakcie prowadzonych działań, strażacy w jednym z pomieszczeń drewnianego domu natknęli się na mężczyznę w fotelu niedającego oznak życia. Niestety nie udało się go uratować.

Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do szczegółowego ustalenia okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało 68-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które mają wyjaśnić przyczynę zgonu.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Anjela Solejukówna I (pierwsza)

    W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej strażacy natknęli się na zwłoki mężczyzny – to już nie wiem, czy sie spalił, czy go utopili wodą z sikawki

  2. niedającego

    • No bo, wicie, rozumicie… som takie co dajom i takie co im za dawanie mus płacić… ale konkretnie nie powiem bo mama godali, ze to brzytko, tak godać

Z kraju