Tragiczny piątek na drogach: Nie żyją trzy osoby

Piątek był najtragiczniejszym dniem na drogach naszego regionu od trzech miesięcy. W wyniku wypadków zginęły trzy osoby.

W piątek na drogach naszego regionu doszło do 7 wypadków w których śmierć poniosły trzy osoby a pięć zostało rannych. W południe w miejscowości Czemierniki kierująca skuterem marki KYMKO, 65-letnia mieszkanka gminy Czemierniki, zjechała nagle na prawe pobocze. Po tym skuter przewrócił się a kobieta upadła. Jadąca jednośladem kobieta zmarła na miejscu zdarzenia.

Z kolei najprawdopodobniej nieostrożność podczas wykonywania manewru cofania była przyczyna kolejnego wypadku. W Dęblinie na jednym z parkingów, wyjeżdżające tyłem auto potrąciło przechodzącą kobietę. Poszkodowana w wieku 81-lat została przetransportowana do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować jej życia. Do potracenia doszło także na drodze krajowej nr 63 Łuków – Siedlce. Tam pod koła samochodu dostał się rowerzysta. Mężczyzna w wieku około 80 lat zmarł w szpitalu w wyniku ciężkich obrażeń ciała.

Od czwartku, kiedy rozpoczął się długi weekend, w naszym regionie doszło do 9 wypadków, w których zginęły trzy osoby a 10 zostało rannych. Zatrzymano 48 pijanych kierowców. Doszło też do 64 kolizji.

(fot. lublin112)
2015-06-06 10:27:48

4 komentarze

 1. Inteligencji nie trzeba używać by wiedzieć jak poruszać się na parkingu! Nie pierwszy i niestety nie ostatni przypadek jak pieszy pcha się pod koła cofającejgo auta!

  • Aaron Fleischmann

   Po stronie cofającego leży obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. I nie trzeba wielkiej inteligencji, by to wiedzieć, lecz elementarnej znajomości Kodeksu drogowego.

 2. A przecież tak bezpiecznie się zrobiło, gdy wprowadzili nowe przepisy…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL