690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 16-latki. Jej ciało wyłowiono z Wisły

Trwające kilka dni poszukiwania nastolatki z Braciejowic zostały zakończone. Odnaleziono ją martwą.

Dzisiaj w godzinach wieczornych w Wiśle w miejscowości Braciejowice w powiecie opolskim zostało zauważone znajdujące się w wodzie ciało. Na miejsce wezwano straż pożarną. Po wyciągnięciu zwłok na brzeg okazało się, że jest to młoda dziewczyna.

Zmarła została zidentyfikowana jako zaginiona przed kilkoma dniami 16-letnia Magdalena M. Mieszkanka Braciejowic wyszła z domu w Wielki Poniedziałek z zamiarem udania się do kościoła. Dziewczyna nie powróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nic nie dały także próby kontaktu telefonicznego. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

W chwili obecnej trwają oględziny miejsca odnalezienia zwłok. Prowadzą je policjanci pod nadzorem prokuratora. Ustalane są również okoliczności śmierci 16-latki.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-03-31 20:57:50

22 komentarze

  1. Zapewne Jacyś debile sobie zarty zrobili i dyngusa i ja wrzucili a final taki ze nie odplynela albo szoku dostała i utoneła idioci 16 lat toz to dziecku zycie zabrali.

  2. Jestem bliskim kolegą Magdy i z tego co mi wiadomo przed śmiercią usunęła wszystko z portali społecznościowych i nawet historię z komputera więc przestańcie pisać że ktoś zrobił jej śmigusa dyngusa.

  3. LUBLIN/Lubartów

    Witam , Od ukazania sie artykuły od zaginięcia Magdy , i jej miejsca zamieszkania przewidziałem utonięcie miałem to pisac w pop. art. lecz został usuniety.Jak bym bliżej mieszkał napewno sledztwo tyle czasu by nie trwało. I tu bedą wasze komenatrze z tym sie zgodzę .., zawsze przy zaginienciach przy wodach w mojej okolicy wiem zawsze gdzie znajdują sie ciała (2 przypadki odgadłem z dokladnoscia do 10 m).., kilka znajomych mowilo ze powinien byc jasnowidzem i brac za to pieniadze. . . w sumie ? tak . ale to chodzi o zycie ludzkie. Mozecie nie wierzyć . jestem tylko normalnym człowiekiem a moje przeczucia sie sprawdzają .Tym bardziej nie chcialem pisac o tym w pop. art. dlatego ze wzgledu na rodzine. KOndolęcie dla rodziny i duże współczucię .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mecz Charytatywny dla Marcela
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Dziesiątej
Potańcówka z tradycją „Hanna prosi do tańca”
Żniwa ze starej fotografii