Tor Lublin: W niedzielę RallySprint pamięci Piotra Bodzaka

Automobilklub Chełmski po raz drugi zaprasza do udziału w 3. RallySprincie Pamięci Piotra Bodzaka. Po raz pierwszy rywalizacja miała się odbyć 26 stycznia, ale niestety na całej długości i szerokości toru był lód i nie było warunków do atrakcyjnej rywalizacji. Na niedzielną rywalizację zapowiada się dobra pogoda a nawierzchnia toru pozwoli na rozegranie konkurencji.

Impreza poświęcona tragicznie zmarłemu będzie 2. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach w roku 2014. Początek rundy w niedzielę 9 lutego o godz. 12.00 na Torze Lublin. Wcześniej będzie można pojeździć na treningu Driveartu.

-Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Po dopełnieniu formalności i odprawie kierowcy odbędą kilka przejazdów zapoznawczych, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych. Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm. Na najlepszych czekają puchary i medale, a spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane upominki. Po uroczystości zakończenia imprezy będzie jeszcze czas na skorzystanie z toru – informuje Automobilklub Chełmski.

UWAGA! Zgodnie z tegorocznym regulaminem wszyscy uczestnicy mają obowiązek startowania w kaskach. Jeśli ktoś będzie miał z tym kłopot to organizator będzie dysponował kilkoma kaskami.

Dzisiaj w sobotę – w godzinach 11:00 – 18:00 i niedzielę 9:00 – 12:00 odbędzie się trening na torze. Wpisowe tradycyjnie 30zł/ pół godziny, 50zł/ godzina i 100zł/ 3 godziny, w sobotę 150 zł cały dzień.

2014-02-08 12:45:32
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. A podobno tor mialbyc do likwidacji:)

  • do końca marca ma być jeszcze do dyspozycji, a później zobaczy się co kto wymyśli

 2. Tak jest do konca marca jeszcze tor a pozniej czas sie przeniesc na ulice

 3. jaki jest adres tego toru

  • Ul. Zemborzycka ale jaki nr to nie wiemy 🙂 – zaraz przed skrzyżowaniem z ul. Żeglarską – pozdr

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie