Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tomaszowice: Zderzenie czterech aut. Cztery osoby trafił do szpitala, w tym dwoje dzieci

W niedzielę w Tomaszowicach na trasie Lublin-Nałęczów doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala, w tym dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło około godziny 13:30 w Tomaszowicach, na trasie Lublin – Nałęczów. W zderzeniu udział brały cztery auta osobowe, bmw, toyota, audi i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Cztery osoby trafił do szpitala, dwie dorosłe i dwoje dzieci. Ruch w okolicach zdarzenia odbywa się z utrudnieniami. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje ruch na objazdy.

Funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Czytelnikom Jackowi, Pawłowi i Łukaszowi dziękujemy za informację o zdarzeniu a Krzyśkowi za zdjęcia!

Tomaszowice: Zderzenie czterech aut. Cztery osoby trafił do szpitala, w tym dwoje dzieci
Tomaszowice: Zderzenie czterech aut. Cztery osoby trafił do szpitala, w tym dwoje dzieci

2014-07-20 14:51:04
(fot. Czytelnik Krzysiek)

7 komentarzy

 1. Cie, choroba! Ale sie na siebie zaciekli!
  Niektórych autek nawet po miesięcznym remoncie nie do się spieniężyć jako nówki
  Sie narobiłooo!!!

 2. widzę że cenzura działa, niepochlebne komentarze się usuwa 😉

  • Komentarze prowokujące zbędne dyskusje, nie muszą pojawiać się pod materiałami, jeżeli ktoś chce napisać, że zdarzenie było o kilometr dalej może zwrócić uwagę taktowniej, niż pisać, że ktoś ma nierzetelne informacje z powodu jednego szczegółu zdarzenia – a nie kwestią cenzury jest niepublikowanie komentarzy a troską o szybką korektę materiału i zapobieganie późniejszym dywagacjom i dyskusjom prowadzącym donikąd. Komentarze, które są reklamą firm ubezpieczeniowych lub ich agentów owszem są cenzurowane podobnie jak słowa uznane za wulgarne. Nie puszczamy także komentarzy, w których ktoś grzecznie zwraca uwagę, że jest lapsus językowy a nawet zastrzega w komentarzu „nie puszczajcie tego” aby nie tworzyć pod materiałem dyskusji – nic więcej ! A co do rzetelności – pierwsza informacja o zdarzeniu była taka, że w okolicy cmentarza doszło do wypadku – zawsze w naszych materiałach, jeżeli coś jest lepiej dookreślone, zawsze robimy aktualizację – – pozdrawiamy!

 3. pawcio_naleczow

  zastanawiam sie kiedy zrobia dobra droge do naleczowa… jezdze nia codziennie i az prosi sie o dobra nawierzchnie, szerokie pobocze oraz chodnik ze sciezka rowerowa obok zeby ludzie mogli do naleczowa jezdzic rowerami a takze zeby miejscowi mogli spokojnie spacerowac… ilez to juz razy trzeba bylo ostro hamowac bo na drodze idzie pani z wozkiem a z naprzeciwka leci rozpedzony tir…. dodatkowo to jest droga do jakby nie bylo miejscowosci turystycznej, w weekendy setki ludzi jedzie albo sie przejsc po parku w naleczowie albo do kaziemierza… KIEDY ZROBIA TA DROGE TAK ZEBY NA CO DRUGIM DRZEWIE NIE BYLO KRZYZA I MOZNA BYLO bezpiecznie nia jezdzic ?? dziwne ze wojewodztwo nie czyni na niej inwestycji… wyobrazcie sobie tylko gladka droge z poboczem i chodnikiem oraz sciezka rowerowa zamiast drzew….

 4. popieram ścieżkę rowerową, chodniki, poszerzenie drogi..i liczniejsze kontrole

 5. nie da się … drzewa są „zabytkowe”