690 680 960

Tomaszów Lubelski: Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki. W wyniku zderzenia dwóch aut trzy osoby trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 15 na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki. Jak wstępnie ustalili tomaszowscy policjanci kierujący autem audi A4 21-latek nie dostosowując prędkości jazdy do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z audi A6, po czym uderzył w drzewo.

Kierowca audi A4 w ciężkim stanie został przewieziony karetką do szpitala. Dwoje pozostałych uczestników zdarzenia, podróżujących audi A6, również trafiło do szpitala. Kierowca samochodu osobowego A6 w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-07-15 10:31:59
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

9 komentarzy

 1. Znowu brak doświadczenia, brawura, znowu prędkość…

 2. Mało lat i mało wyobraźni. Niestety coraz więcej kierowców ma przekonanie, że dobry samochód naszpikowany elektroniką nie wymaga myślenia przez kierującego, że wystarczy wcisnąć pedał gazu a resztę zrobi technika. Jak widać w tym przypadku przewaga techniki ustąpiła bezmyślności.

 3. I znowu 21 latek z tomaszowa w BMW !!!!.

 4. DX-2 to analfabeta

 5. AllRołd więc ciągnęło go w krzoki 🙂

 6. tatuś kupił jeden kupi i drugi tylko trochę pokrzyczy tak kończy guwniażeria na drogach

  • Nie kupił Tatuś, bo od wielu lat nie ma go na tym świecie, na samochód zarobił sam, zawsze jeździł ostrożnie, przepisowo, wiem to bo go znam od wielu lat. Nie wiem dlaczego teraz przesadził z prędkością ale może śpieszył się do pracy do której zmierzał.

   Proszę o zachowanie szacunku i powagi do sytuacji.

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas