To była ostatnia tego typu impreza w sezonie zimowym. Doskonałej zabawy nie brakowało (wideo, zdjęcia)

Kierowcy aut o wartości rynkowej nie wyższej niż 1500 zł ścigali się na torze w Łuszczowie Pierwszym. Była to już 20. edycja wyścigu wraków. Warunki do jazdy nie były najlepsze, jednak nikt nie narzekał.

W niedzielę 9 lutego, na torze w Łuszczowie Pierwszym, odbyła się kolejna edycja wyścigu wraków, tym razem pod nazwą Wrak Atak No. 20 „Wale’n’tynki”. Do rywalizacji stanęli kierowcy aut o wartości rynkowej nie wyższej niż 1500 zł.

Zawodnicy podzieleni byli na dwie grupy, w zależności od poziomu modyfikacji pojazdu. Jak zawsze nie brakowało sportowych emocji, a także doskonałej zabawy. Była to już ostatnia zimowa edycja tej imprezy w tym sezonie.

Kolejne wyścigi odbędą się wiosną. Już niebawem ruszy przyjmowanie zgłoszeń od osób chętnych do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu.

Portal lublin112.pl był partonem medialnym wydarzenia.

(fot. Andrzej Kalus, wideo Mariusz Gajewski)

Zobacz również

4 komentarze

  1. 1500 złotych powiadacie ?

  2. Z tego co tu widać to połowa tych aut mogłaby jeszcze spokojnie jeździć po ulicach.

  3. Czy ta fotka na str. to z tego wyścigu?? Tarzanie się w błocie odbije się kiedyś na zdrowiu, chodzenie po lekarzach , jęczenie źe strzyka boli , ale to nie mój cyrk , więc i nie moje małpy.

  4. autem wartosci rynkowej 1500 zeta idzie objechac spod swiatel nowki za 100tys+.niemozliwe?a jednak.przyklad?nissan quaskhai 2 ..nie wiem ile tam miala mocy bo na masce nie bylo napisane.suv-respekt heh.jadac 100 kmh zauwazylem ze zap… wiec szybka redukcja na 4ke i roznica ok 50 km/h zostala szybko wyrownana ,piekna ruda juz prawie chciala mnie brac ale niestety…nie docenila japonskiej mysli technicznej .bawilem sie z nia.myslala ze jak ma nowke to nie bedzie problemu z 24letnim gruzem.blad.nawet od 160 lepiej szla stara cari 2.0.pozdrawiam ta piekna ruda .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew