Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

To będzie bijatyka w sali operowej. Zbliża się sportowe wydarzenie Strife Tube w CSK!

Gala Strife powraca w nowej odsłonie i w wyjątkowym miejscu, jakim jest lubelskie Centrum Spotkania Kultur, gdzie po raz pierwszy w historii pojawi się oktagon na wojowników MMA. Dotychczas organizacja Strife robiła gale w Puławach, jednak biorąc pod uwagę, że z edycji na edycję poziom wydarzenia był coraz większy, to kwestią czasu było „wyjście” z Puław.

Centrum Spotkania Kultur pierwszy raz miejscem tego typu zmagań!

Wybór padł na Lublin, który niejednokrotnie gościł gale Mieszanych Sztuk Walki, ale Centrum Spotkania Kultur nigdy nie było areną tego typu zmagań, co już czyni to wydarzenie wyjątkowym. Poza miejscem i terminem – gala odbędzie się 12 sierpnia, początek o godz. 18:00 – poznaliśmy również zawodników, którzy zmierzą się w tzw. main evencie i co-main evencie.

Znani zwodnicy

W walce wieczoru zmierzą się dobrze znany i z sukcesami przecierający swój szlak w KSW Kamil Gawryjołek i pochodzący z Rumunii Zsolt Balla. Jest to zawodnik znacznie bardziej doświadczony od pochodzącego z Puław Gawryjołka, jednak Kamil w każdej swojej, dotychczasowej walce pokazał, że stać go na dużo więcej, niż pokazuje. To jest gwarantem wyjątkowego widowiska.

Kibiców ucieszy walka poprzedzająca walkę wieczoru

Kibiców z Lublina i Świdnika na pewno ucieszy tzw. co-main event, czyli walka poprzedzająca walkę wieczoru, a to dlatego, że zobaczymy w niej dobrze znanego im Huberta Szymajdę. Naprzeciwko niego stanie Robert Maciejowski, który będzie chciał zrewanżować się Szymajdzie za porażkę 5 lat temu na gali Thunderstrike, która również miała miejsce w Lublinie.

Poza tymi dwiema walkami kibice będą mogli zobaczyć jeszcze 8 pojedynków, jak zapewniają organizatorzy ich bohaterów poznamy już wkrótce.

Bilety na galę są dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102797/Lublin/Strife+MMA/

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia. Śledźcie nasz portal na bieżąco, będziemy mieli dla naszych Czytelników zaproszenia na to wydarzenie.

17 komentarzy

 1. Nie interesują mnie imprezy dla plebsu.

 2. Pojeździli by sobie rowerami zamiast oklepywać się wzajemnie.

 3. za darmo by sie nie kelepali,taka prawda,poszli by na miasto i tam szukali wrazen,albo na ustawi,ale tam im kasy nikt nie da

  • Pawlo masz rację za jazdę rowerami by im tak nie zapłacili, ale zapłatą byłoby zdrowie.

 4. Lubelskie Centrum Kultury i MMA…. Niedługo trzeba będzie pisać CSK w cudzysłowie.
  Czy ktoś rozwazal już może koncert disco polo? Filharmonia ma dobrą salę.

 5. Jaki marszałek taka kultura

 6. 2 wsiowe kołki będą się okładać jak neandertalczyki dla gawiedzi złożonej z cebulaków. Miasto inspiracji.

 7. Signum temporum – półnadzy troglodyci przytulający się w sali operowej. Kiedyś to miało racje bytu, ale od tamtej pory minęło ponad 2000 lat.

 8. Jakie miasto taka kultura niestety

 9. O tempora!
  O mores!
  O curva!

 10. Tak bo CSK to świetne miejsce dla takiego wydarzenia. Następnym razem niech to będzie Fame MMA i cała ta patologia… O rany … :/ to jest centrum kultur?

Dodaj komentarz

Z kraju