Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tłumy na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej. Dziś drugi dzień imprezy (zdjęcia)

W tym roku po raz pierwszy wstęp na Juwenalia jest biletowany. Pomimo tego zainteresowanie imprezą jest bardzo duże, co widać po tłumach pod sceną.

W Lublinie trwa kolejna impreza w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Mowa o Juwenaliach Politechniki Lubelskiej, które odbywają się już po raz 28. Jak zawsze organizatorzy nie zawiedli, więc uczestnicy na brak dobrej zabawy narzekać nie powinni. Wczoraj na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej wystąpili: Błąd średniokwadratowy, Polska Wersja, Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, Szpaku oraz White 2115.

Dzisiejsze koncerty rozpoczną się o godz. 18:00, kiedy to na scenie pojawi się rockowy zespół AntyRefleks. Godzinę później swoje największe przeboje zaprezentuje Paluch. Na godz. 20:00 zaplanowano występ Miłosza Stępnia, czyli rapera Otsochodzi. Wiele osób z pewnością będzie też doskonale bawić się przy muzyce zespołu Lady Pank. Na koniec, o godz. 23:00, zagra zaś hip-hopowy duet PRO8L3M.

Tak jak już informowaliśmy, w tym roku po raz pierwszy impreza jest biletowana. Pomimo tego zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, co widać po tłumach pod sceną. Co ważne, jest też o wiele spokojniej, gdyż nie dochodzi do żadnych incydentów.


(fot. nadesłane – Zosia)

16 komentarzy

 1. Impreza typu szczać, sra(*ć), chlać, bluzgać, drzeć ry(*ja). Tfuuuu

 2. Po ile piwo?

 3. gdzie kagańce bo wisielski się boi xD

 4. Fajne lochy dwie zawinołem na chatę pozdro Ula i Klaudia 😜

  • Lochy to ty widziałeś w filmie dokumentalnym o podziemiach.

  • a rano jak zwykle obudziłeś się z ręką w nocniku i pełną pieluchą. takie kity to ty babci opowiadaj, a i ona nie uwierzy bo wie, że stulejka ci tego nie wytrzyma.

 5. Kierowcabombowca

  Czyli biletowanie imprez wyeliminowało patoli. Dobry pomysł, inne uczelnie też powinny to rozważyć. A co się stało, że główny sponsor nie wsadził dyskopolowego bydła na scenę? Czyżby zmiana koncepcji w Perle?

 6. Skoro łomot dociera do środka Starego Lasu to wnioskuję że przed sceną jest jakieś 150 decybeli.

 7. Średnie te „tłumy”, perspektywa robi swoje…

 8. Tłumy? xD kilka lat temu to byly tłumy teraz to ludzi jak na gminnych dożynkach 😛

 9. Tekturowe POśmiewisko

  Ministra Kotula tańczy na marszu Równości, europoseł Biedroń obrósł w tęczowe pióra gotów wyfrunąć na suchego przestwór oceanu, konkurs Eurowizji podczas, którego zespół Bambi Thug wprawił słuchaczy w osłupienie! Kto powie, że dzięki takiej UE Polacy się nie uśmiechają.😁

 10. Szkoda tylko że okłamywali że można coś zjeść na terenie imprezy a na bilecie 1 dniowym nie można było wyjść i wejść ponownie. Chyba że popkorn i żelki organizatorzy nazywają jedzeniem. Porażka

Dodaj komentarz