Targi Ślubne już jutro w Lublinie

W sobotę w Lublinie rozpoczną się Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał. Podziwiać będzie można nie tylko stroje.

Targi choć przeznaczone przede wszystkim dla narzeczonych planujących ślub, z pewnością zainteresują także osoby szykujące się na bal karnawałowy czy też tych, którzy chcą poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku. Swoją ofertę przedstawi ponad 80 wystawców, wśród nich oczywiście projektanci sukien, garniturów, butów i dodatków, lecz nie zabraknie także jubilerów, fryzjerów, florystów czy tez cukierników. Zaprezentują się także zespoły muzyczne oraz hotele.

Zwiedzający zapoznają się z najnowszymi kolekcjami sukien ślubnych i garniturów a także biżuterii oraz wyrobów jubilerskich, które to zainteresują z pewnością płeć piękną. Dodatkowo będzie można wybierać w setkach różnych wzorów zaproszeń ślubnych i kart okolicznościowych, posłuchać zespołów specjalizujących się w oprawie muzycznej tego typu imprez czy też podziwiać piękne i kuszące torty i inne wypieki. Hotele zaprezentują ofertę noclegów dla młodej pary i gości weselnych a biura turystyczne szereg wyjazdów w podróż poślubną. Nie zabraknie także firm kosmetycznych i zakładów fryzjerskich.

Dla zwiedzających targi przygotowano wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Wśród atrakcji zaplanowano również wystawy fotograficzne, a także dwie fotobudki, gdzie każdy chętny ma szansę na spontaniczne uchwycenie chwili. Odbędzie się też prezentacja samochodów, zarówno nowoczesnych limuzyn, jak i tych w stylu retro. Nie zabraknie oczywiście konkursu Metamorfozy.

Impreza targowa rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00 w hali targów Lublin przy ulicy Dworcowej i potrwa do 18:00. W niedziele zaś od 10.00 do 17.00. Bilet normalny kosztuje 10 złotych, ulgowy 7 zaś pary płacą za wejście 14 złotych.

(fot. Targi Lublin)
2013-11-15 18:46:58

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online