Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak witano Nowy Rok 2020 w Lublinie i Zamościu (wideo)

Jak co roku mieszkańcy regionu bawili się w Sylwestra na balach i domówkach, część zaś wybrała świętowanie pod chmurką. Zobaczcie jak bawili się mieszkańcy Zamościa oraz jak wyglądały fajerwerki nad Lublinem.

Tak prezentował się Lublin podczas świętowania nadejścia Nowego Roku 2020. Zobacz fajerwerki nad miastem.

 

 

Mieszkańcy Zamościa świętowali tym razem przed Pałacem Zamojskich na skraju Starego Miasta. Warunki pogodowe nie były najlepsze. Wiatr i chłód nie sprzyjał zabawie sylwestrowej. Było jednak – wybuchowo. Zobaczycie to w materiale filmowym.

 

 

Tak witano Nowy Rok 2020 w Lublinie i Zamościu (wideo)

Tak witano Nowy Rok 2020 w Lublinie i Zamościu (wideo)

Tak witano Nowy Rok 2020 w Lublinie i Zamościu (wideo)

Tak witano Nowy Rok 2020 w Lublinie i Zamościu (wideo)
(fot. wideo Fani Pogody, Ryszard Molas, fot. nadesłane z Węglinka)

10 komentarzy

 1. dno i wodorosty

 2. Na wsi to dopiero były fajerwerki, każdy chciał pochwalić się na całą wieś albo postraszyć inwentarz żywy sąsiada, kury gdakały, koguty piały, psy wyły, pijane chłopy całowali się i ściskali, dzieci miały rozdziawione buzie z zachwytu itd. itp, gdzie nie gdzie straż pożarna na sygnale gnała do pożaru – ale się działo nie to co w tym waszym Lublinie, kilka fajerwerków na dzielnicę to co Wy tam w stolicy województwa spali w Nowy Rok.
  Jedyny minus fajerwerków to smród spalonej siarki i podwyższone stężenie CO2 a tyle mówi się i pisze o ekologi, ale co tam przecież już prymitywny człowiek fascynował się ogniem i tak zostało co niektórym w genach.
  Życzę więcej rozumu pustakom z fajerwerkami.

  • Ekologi to tfoje kolegi, słownika se kupta w łyncny.

   • Gdzieniegdzie są mądrzy ludzie, mądrego warto poczytać, co ta wóda z człowieka robi, normalnie wtórny analfabetyzm powoduje i uśmiech do kolegi jerbie przywołuje.

 3. Przez brak fajerwerek miejskich ludzie kupili rakiet 5 razy więcej jak zwykle. Fantastyczny pomysł włodarzy Lublina, spowodował efekt całkowicie odwrotny. Przynajmniej mieszkańcy nie zawiedli na bronowicach ,30 minutowy pokaz wypuszczania kasy w powietrze…

 4. I czym się cieszyć że człowiek jest starszy o rok.Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku.

 5. Jaaasne ,to takie fascynujące dla baranów ,którzy chcą się popisać kto głośniejszą bombę odpali:((( Wystraszone,przerażone zwierzęta….to jest warte tego stresu ,jaki fundujemy zwierzakom? To nie wystarczyłyby kolorowe race ,bez tego huku? Jeszcze się licytują,kto gdzie większą zadymę zrobił…Żenada i ciemnogród.