690 680 960

Sygnał od Czytelnika: Uszkodził sygnalizator naczepą ciężarówki i odjechał

Wczoraj po południu w rejonie ronda im. Narodowych Sił Zbrojnych kierowca ciężarówki uszkodził sygnalizator i odjechał. O sprawie została powiadomiona policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w rejonie skrzyżowania ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II w Lublinie.

Kierowca ciężarówki, zawracając na rondzie, wjechał naczepą na wysepkę, a następnie uszkodził sygnalizator świetlny. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył tego faktu i odjechał pozostawiając wiszącą na kablu obudowę „zielonego światła”.

O sprawie została powiadomiona policja.

2018-09-11 17:57:05
(fot. nadesłane)

35 komentarzy

 1. Konfident onanista ! Niech zapłaci kandydat na prezydenta Lublina pochodzący spoza Lublina!!!!

  • Żuk ma LSW ale ten ze swoich nie zapłaci.

  • Jak tak możesz pisorku pisać o Ukraińcu ministrantem tułajewie…nie może być już ministrantem skoro wali gruchę…zostało mu tylko robienie z siebie głupka w kampanii…

 2. „Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w rejonie skrzyżowania ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II w Lublinie.” Tagi: al. racławickie, al. warszawska.
  Chyba Wam się trochę ronda pomyliły 😉

 3. Nie rozumiem czym kierują się osoby pokrzykujące „konfident” oraz „spróbuj Ty poprowadzić taki zestaw”. Z faktem, że kierowanie takim zestawem jest znacznie trudniejsze niż osobówką chyba nikt rozsądny nie będzie dyskutował, dlatego na „B” nie masz uprawnień aby zasiąść za sterami takiego zestawu, musisz przejść odpowiednie kursy, szkolenia i zdać egzamin – analogicznie jak na A, T, D czy trolejbusy. Jednak posiadanie uprawnień C+E nie zwalnia od jazdy zgodnie z przepisami. Nie zakładam, że kierowca zrobił to specjalnie, nawet mogę uznać, że nawet nie zauważył że uszkodził – chociaż to budziłoby już pewien niepokój – świadczyłoby to o nieuwadze lub braku pewnych umiejętności. Niejeden „TIR” jeździ przez to rondo i nie kasuje sygnalizatorów. Nie wiem skąd taka mentalność, że „państwowe” to niczyje – przecież w przypadku braku wykrycia sprawcy koszty naprawy zostaną pokryte z podatków nas wszystkich. Idę o zakład, że niejedna osoba która powiedziała „konfident” w przypadku gdyby ten kierowca uszkodził np. ich zaparkowany samochód, słupek ogrodzenia, etc. sama poszukiwałaby świadka zdarzenia, o przepraszam takiego „konfidenta”…
  Jeżeli jednak pomimo wszystko te osoby nadal chcą piętnować „konfidenta” to niech będą konsekwentni, skrzykną się i zrobią zrzutkę na naprawę sygnalizatora.

 4. Kapuś! Jedzie za kimś i zdjęcia robi. Samochód ci uszkodził, że się w ostatniego sprawiedliwego bawisz? Jakbyś chociaż pół roku przesiedział za kółkiem tira, tobyś zrozumiał kilka rzeczy. Kapuś.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas