W Świdniku odbyła się II edycja akcji „Bezpieczne miasto – Bezpieczny powrót do szkoły”

W minioną sobotę Świdnickie Stowarzyszenie Lider Forum przeprowadziło akcję „Bezpieczne miasto – Bezpieczny powrót do szkoły”. Była to już II edycja działań edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

W sobotę 2 września, Świdnickie Stowarzyszenie Lider Forum wraz z Komendą Powiatową Policji w Świdniku zorganizowali II edycję akcji dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne miasto – bezpieczny powrót do szkoły”. Wśród atrakcji było znakowanie rowerów, nie brakowało też licznych konkursów z nagrodami z zakresu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym w drodze do szkoły.

W akcji wzięli również udział dorośli mieszkańcy miasta, którym funkcjonariusze policji znakowali jednoślady. -Dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji, którą reprezentowali st. asp. Magdalena Szczepanowska oraz asp. szt. Ryszard Bundyra, za pomoc w realizacji naszej akcji. Godny odnotowania jest również udział w-ce starosty świdnickiego Waldemara Białowąsa, który bardzo przychylnie ocenił inicjatywę Lider Forum i stwierdził o potrzebie częstszych realizacji tego typu przedsięwzięć, wszak on sam realizuje podobne np.”Bezpieczna kobieta” – wyjaśnia Józef Drozd ze stowarzyszenia Lider Forum.

Akcję wsparły firmy z terenu Świdnika m.in. RK Niedziałek, Beast, Bosch czy też Inter Cars. Teren na akcję udostępnił właściciel klubu Impuls Tomasz Cichosz. Organizatorzy mają teraz nadzieję, że ich działania przełożą się na poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w drodze do szkoły.

(fot. nadesłane)
2017-09-05 15:27:39

5 komentarzy

 1. No tak dzieci ze swidnika bawia sie w miasto

 2. Grześ gdzie ty miałeś oczy,przecież stara ta mama!!!!!!.Twarz nie wyjściowa/brzydal/, a torebka świadczy o braku gustu i dobrego smaku.Mało atrakcyjna ta PATRY…a na pewno nie kobieca!!!!!!!! I ten PUSH UP ,zamiast …….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8976zł 0.19%
  • GBP 5.0407zł 0.07%
  • EUR 4.5621zł 0.17%
  • CHF 4.2571zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach